Wpis z mikrobloga

Kolejny raz mam pytania do tych co mnie nazywali symetrystą jak mówiłem, że dobrze, że pis spadł z rowerka, ale nie ma co wpadać w euforię tym, że Tusk wygrał. Do tego sporo egzberdów mówiło- "No to teraz ich rozliczą"
Siedem miesięcy minęło.
Ilu już rozliczono?
Ilu siedzi?
Co jeszcze musi się (nie)wydarzyć żebyście zrozumieli jak bardzo byliście w błędzie i jak bardzo to ja miałem rację, mimo, że nie interesuję się polityką?
W wolnej chwili zrobię znalezisko i wstawię screeny z wpisami mi tych ekspertów, ciekawe jak się odniosą do swojego błędu.
#polityka
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siedem miesięcy minęło.

Ilu już rozliczono?

Ilu siedzi?


@kidi1: i bardzo dobrze, że wszystko realizowane jest zgodnie z literą prawa. Siłowe wsadzanie za kraty na zlecenie polityczne, to nie jest coś czego oczekują choćby średnio ogarnięci
  • Odpowiedz
@kidi1:

mimo, że nie interesuję się polityką

w to akurat uwierzymy skoro nie zauważyłeś, że Wąsik i Kamiński siedzieli w więzieniu tylko zostali ułaskawieni przez swojego partyjnego kolegę
  • Odpowiedz
@kidi1: mnie bardziej dziwi, że są ludzie, którzy wierzą w dobre intencje polityków oraz ich postulaty. To teatr, każdy ma swoją rolę, nawet My jako społeczeństwo również odgrywamy. Jesteśmy tą jedną panią, przy której są 4 węgielki.
  • Odpowiedz
@kidi1: Czy zdajesz sobie sprawę z tego, ile trwają w Polsce postępowania sądowe i czynności prowadzące do nich (np. praca policji)? Mieliśmy głośne przypadki, gdy sam pobyt oskarżonego w areszcie "tymczasowym" potrafił trwać lata zanim w ogóle rozpoczął się jego proces.
  • Odpowiedz
Ilu już rozliczono?


@kidi1: Ty myślisz że sprawy karne gospodarcze to jest tydzień robótki?

Ilu siedzi?


@kidi1: 3 z 6, których pakowano do puszki. Jeden wylzł gdyż sędzia nie zrozumiał przepisów, dwóch ponieważ prezydent zrobił z siebie kartę do gry w eurobiznes.
  • Odpowiedz
  • 1
Czy zdajesz sobie sprawę z tego, ile trwają w Polsce postępowania sądowe i czynności prowadzące do nich


@pawel2044: No właśnie euforyczne mirki sobie nie zdawały sprawy i pisały, że szybko rozliczą wszystkich. A tu d--a.
  • Odpowiedz
@kidi1: zabawne w ogóle jak wymyślono termin "symetrysta", aby zdyskredytować ludzi nie poddających się indoktrynacji religijnej partii PO i PiS. To było coś nowego, nawet ciekawego, czego nie pamiętam od 1990...
W tym momencie, po wyczynach (kolejnych) rządu PO (taak wiem, po rebrandingu) to brzmi wręcz dumnie.
  • Odpowiedz
  • 1
@El_Kamilos23: Jeśli ktoś nie jest zaszczuty przez zbyt uprzywilejowane elity tego narodu i nie szczeka na innych bo inni nie kochają ich pana to symetrysta, to jestem symetrystą.
  • Odpowiedz