Wpis z mikrobloga

Co myślicie na temat poziomu transmisji TVP vs NC+? Jak dla mnie TVP powinno transmitować Enea Ekstralige. Lepsza dostępność = więcej widzów i większa popularność dyscypliny, o niebo lepsza szata graficzna (te srebrne popiersia żużlowców to jakaś totalna porażka) i fajniejszy komentarz. Jak dla mnie TVP>NC+

#zuzel
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szata graficzna mnie najmniej interesuje. Natomiast moim zdaniem dzisiaj w reżyserce w Rybniku siedział ktoś nie do końca rozumiejący jak pokazywać żużel. Zbliżenia na prowadzącego zawodnika kiedy na pozycjach 2-3, lub 3-4 toczy się walka... Wczorajszy mecz z ZG pokazany poprawnie, zobaczymy co będzie we Wrocku i Lesznie. W NC na pewno irytuje mnie Wardzała, nie trawię tego gościa. Słychać, że prosty chłopak, po szkole lansu&bansu, a że wszedł w politykę to
  • Odpowiedz
@Kolodziej: popiersia fajny pomysl, ake wykonanie tragiczne, ciezko rozpoznac geby. Rozpoznaje jedynie Woffindena-po uchu. Mnie zawsze w komentarzu z nc+ drazni to spoufalanie, 'Kejkej' na Kasprzaka, Tajski... nieprofesjonalne to strasznie :p
  • Odpowiedz
@diarrhoea: Fakt hajs zarządowi ligi musi się zgadzać. Liga się dopiero zaczyna mam nadzieję że obie telewizje wyciągną wnioski z pierwszej kolejki i bedzie już tylko lepiej :)
  • Odpowiedz