Wpis z mikrobloga

Hej, planuje wymianę okien u siebie w domu na trzyszybowe do wyboru mam kilku producentów i nie wiem na co się zdecydować, rejon to województwo Podlaskie. Zastanawiam się nad oknami z fabryki Plastimet, Witraż, Abakus i Ideal Neo. Wszystkie w podobnych widełkach cenowych różnica kilku %. Nie ukrywam że najbardziej podobają mi się w Plastimet, ale słyszałem różne opinie od handlowców którzy proponowali mi inne okna i trochę namieszali. Ktoś coś podpowie? #okna #oknaidrzwi #remontujzwykopem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cartel22: poproś handlowców i podanie jakichś ostatnich realizacji w twojej okolicy, pojedź tam i zobacz jak to wygląda wizualnie. Najlepiej na etapie przed kładzeniem elewacji, wtedy widać najbardziej popelinę. W oknach same ramy to jedno, ale inteligentny montaż to drugie. Dobry sprzedawca ma zawsze przekroje ścian na ekspozycji i wytłumaczy ci całą technologię montażu razem z użytymi materiałami.
  • Odpowiedz
  • 0
@Iskaryota akurat ekipę fachowców do montazu mam już wybraną bardziej mi chodzi o producenta okien, no chyba że wszystkie z podanych firm to podobna półka i lepiej pochylić się nad solidnym montażem
  • Odpowiedz
@Cartel22: no ja nie miałem psychy dawać to komuś z zewnątrz. Okna po roku zwykle opadają i wymagają ponownej regulacji. W takiej sytuacji producent może się wysrać na ewentualne niedoróbki z ich strony z racji "nieprawidłowego montażu". Nie wiem czy zaoszczędzenie paru stówek jest warte tego typu problemów.
  • Odpowiedz