Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam możliwość zmiany pracy. Jednak nie wiem czy warto.

1 opcja: Zostać gdzie jestem. Jest to staż, 5200 brutto na zleceniu więc póki co tyle samo netto. Brak możliwości rozwoju i awansu. Full zdalnie, wszystkie obowiązki zajmują mi około 1h-1.5h w ciagu dnia. Wolny czas poświęcam na kolejny język oraz youtube, który przynosi na ten moment średnio 2 koła miesięcznie.

2 opcja: Zmiana pracy. Junior 7200 brutto UOP (5650 netto), z czasem możliwość późniejszego awansowania i wskoczenia na około 12k brutto (zapewne perspektywa 2-3 lat). Praca full stacjonarna 8 godzin plus musiałbym poświęcić 2.5 - 3 godziny na dojazd i powrót, także łącznie 11 godzin z doby wyjęte. W tej sytuacji najprawdopodobniej rezygnacja bądź mocne ograniczenie nauki i robienia youtuba.

#korpo #korposwiat #pracbaza #kichciopyta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Co lepsze?

  • Zostać gdzie jestem 67.6% (46)
  • Zmieniać pracę 32.4% (22)

Oddanych głosów: 68

  • 5
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: dlaczego tworzysz sobie tylko dwie opcje? przeciez rynek jest spory. Nie ograniczaj sie tylko do tego co jest teraz, poszukaj czegos lepszego. Przeciez nie masz presji na podjecie decyzji tu i teraz. Masz czas, mozliwosci sa nieograniczone.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Spojler22
Upraszczając cały proces jest to niemal w pełni zależne od łaski algorytmu, bo co się trafi na feedzie to ludzie w większości przypadków obejrzą. Tak patrząc na statystyki innych kanałów to sufit jest bardzo wysoko. Niektórzy z wyświetleń dających kilka tysięcy miesięcznie, na 3 - 4 miesiące skaczą do poziomu 30/40k PLN na miesiąc i potem wracają do tych kilku tysięcy. Z kolei taka topka,
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Dlaczego nie możesz zostać tu gdzie jesteś, i za te 2 lata np zmienić sobie pracę na lepszą? Będziesz miał 2 lata expa więcej w CV. Taka praca z przestrzenia na pasje może Ci się już nie trafić, albo jak trafi to za x lat i już Ci się nie będzie chciało
  • Odpowiedz