Wpis z mikrobloga

Też macie beke jak idziecie sami/z dobrą fwb/dziewczyną na "randke" za dobre sprawowanie na romantyczną kolacje i widzicie pół knajpy cucków którzy siedzą z jakimiś ksieżniczkami, które udają mega zainteresowane (albo nawet nie, tylko mina srającego kota i telefon XD) tylko dlatego że facet płaci za wszystko?
Jak taktycznie p0lki idą pogadać przez telefon albo do łazienki gdy przychodzi czas płacenie a facet boi się powiedzieć że robimy 50/50 bo przepadnie mu nawet nie seks a "obietnica seksu" za x spotkań XD

Osobiście dla rozrywki, po latach spotykania sie jak facet po mieszkaniach z fajnymi dziewczynami, które wspołpracują i którym szczerze się podobasz, oglądanie tej dynamiki na innych stolikach jest dla mnie lepsze niż jakiekolwiek famemma, potostrimy czy inny shit który ludzie oglądają.

#tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #p0lka
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Femme-nie-Fatale: Uwielbiam to jak dziewczyny utożsamiają przegryw = tylko ktoś kto jest brzydki XD W wiadomości nic nie wspomniałem o wyglądzie, bo własnie chodziło mi o mentalnych przegrywów czy inaczej niewolników (ew. mocno zakomplesionych facetów). Taka osoba niezależnie od stanu posiadaniam wyglądu czy fejmu myśli, ze musi zapłacić albo "jest to dominujące" (tak słyszałem takie bzdurne określenie na to) bo <wstaw cuckold wytłumaczenie typu kto zaprasza ten płaci albo że
  • Odpowiedz
@Femme-nie-Fatale: Każda szanująca się dziewczyna, której sie szczerze podobasz nawet jeśli tego nie planowałeś, to zaoferuje po udanym spotkaniu, że zapłaci za siebie. Ba, ja jako chad lite nawet sam nie raz mówiłem, do laski że stawia pierwszą kolejke bo się np spoźniła 10 minut (ale to dawno temu jak chciało mi się jeszcze spotykać na mieście a nie po mieszkaniach)

Laski lubią to gówno, jak czują że jesteś w
  • Odpowiedz
@WomanWhisperer: Owszem, w dobrym guście jest zapytać o podzielenie rachunku, ale jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się, że jakiś mężczyzna na to pozwolił (nie były to żadne mentalne przegrywy). Z tego co słyszę od znajomych (gen Z) - to raczej większość dziewczyn nie spotkałaby się drugi raz z chłopakiem, który nie zapłacił za nią / nie zaproponował zapłacenia na 1 randce.
  • Odpowiedz
Też macie beke jak idziecie sami/z dobrą fwb/dziewczyną na "randke" za dobre sprawowanie na romantyczną kolacje i widzicie pół knajpy cucków którzy siedzą z jakimiś ksieżniczkami, które udają mega zainteresowane (albo nawet nie, tylko mina srającego kota i telefon XD) tylko dlatego że facet płaci za wszystko?


@WomanWhisperer: Łosiu, przecież robisz dokładnie to samo XD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Femme-nie-Fatale: To co dziewczyny mówią publicznie to można wsadzić między bajki bo już widzę jak laski co wpadały do mnie niewinnie pogadać do mieszkania na pierwsze spotkanie (dziesiątki) chwalą się później, że seks był na pierwszym spotkaniu XD Widzisz ja nie widzę nic złego w tym że dziewczyny bardzo szybko dzielą sobie facetów na "ten ma się o mnie starać" i "prześpie się z nim bo rozumie że dziewczyny są
  • Odpowiedz
@bluffek: Nie chodzi o mój hajs ani o hajs tylko o przekaz, że płacisz lasce żeby w ogóle chciała wyjść z Tobą. Ale jak już podałeś kwote to 50zł to nie jest. Jeśli wyglądasz chociaż jako tako i masz gadke to są minimum 3+ randki na tydzień z dziewczynami (na które nie chodzę z nowymi dziewczynami i tak) Ci kolesie często zamawiaja do tego wina, przystawki czy inny shit wiec
  • Odpowiedz
@Femme-nie-Fatale: No tak bo dziewczyny na poziomie z dobrych domów nie są freaky XD ja wiem że jacyś "brzydcy" faceci mogą to przeczytać ale rzeczywistość jest taka że masa dziewczyn naciągnie swoje zasady i reguły if you are that guy. Sam swego czasu przestałem chodzić na randki na mieście (i poźniej samochodem do mnie po 2 godzianch rozmowy w pubie na aftera z ruchami posuwisto zwrotnymi) bo większość z tych
  • Odpowiedz
Tiaaa, tak sobie tłumacz. Szczerze? Gdybym była facetem, to byłoby mi wstyd patrzeć jak kobieta płaci za siebie na pierwszych randkach, nawet gdyby wychodziła z taką inicjatywą XD


@Femme-nie-Fatale Kompletnie służalcza mentalność
  • Odpowiedz
@WomanWhisperer: ja sam 4/10, poszedlem narandke z laska 8/10, ja wzialem herbatke a ta walila aperole za 30 zl sztuka. Jej mina jak powiedzialem, ze kazdy placi za siebie xD Myslala, ze jak jest wygladowo w lidze wyzej (albo i kilka lig) to ja bede spermil i sie plaszczyl xDD i oczywiscie miala taki bol dupy, ze chciala sie nadal spotykac

  • Odpowiedz