Wpis z mikrobloga

@Zoyav: nie, nie mamy tych problemow bo dbamy o diete i regularnie cwiczymy a Ty szukasz magicznej pigulki!

a melatonina nie poprawia nastroju ale robi cie jedynie sennym
  • Odpowiedz
  • 0
@DrGreen_2

nie, nie mamy tych problemow bo dbamy o diete i regularnie cwiczymy a Ty szukasz magicznej pigulki!

czy to zasługuja melatoniny, która naturalnie wytwarza się w organiźmie przed snem?


nie wiem gdzie ty tu widzisz "szukanie magicznej pigułki", przecież menatonina to hormon wytwarzany naturalnie przez organizm
  • Odpowiedz
@Zoyav: wypisujesz jak sie zle czujesz i jestes zmeczona od dluzszego czasu, jak ludzie Ci pisza zebys sie ogarenla, zadbala o sen, diete i aktywnosc ficzyna to Ty marudzisz ze nie a pozniej usuwasz wpisy! Pisalas juz o witaminie D itp, nie m magicznej pigulki - czlowiek musi sie ruszac i zdrowo jesc i dobrze spac - to sa filary zdrowia i dobrego sampoczocuia.

@steppenwolf12 wiekszosc ludzi z podobonymi
  • Odpowiedz
  • 1
o diecie i ćwiczeniach to #!$%@? - nie słuchaj


@Koobik: już nie mogę tego słuchać, #!$%@?ą w kółko "dieta aktywność fizyczna dieta aktywność fizyczna" jak jakieś boty ai

ps. tym bardziej że ja nigdy nie miałam problemów ze snem, kładę się i zasypiam
  • Odpowiedz
@Zoyav prawda jest taka, że jeśli w hormonach i główce masz wszystko ok, to można jeść zupełnie co się tylko chce i wcale się nie przemęczać i będziesz czuć się świetnie
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Koobik: sportowcy mają dietę i aktywność fizyczną i też mają różne kryzysy psychiczne, a oskarki chleją co weekend, jedzą gówno z mcdonalda i zarywaj noce i czuję się świetnie

nie ma reguły, normickie #!$%@?
  • Odpowiedz
@Zoyav

sport zawodowy to jeszcze osobna kwestia, oni muszą mieć wszystko dopięte na ostatni guzik, żeby psycha nie siadła, z regularnym wizytami u psychologa włącznie

Ale to nie jest już kwestia opinii, tak działa ludzki organizm i większość kwestii zależy od stanu mózgu, a to czy żresz brokuły czy wolisz hamburgery ma niewiele do gadania. Oczywiście nie mówię, że należy żreć fast food i tylko leżeć, ale jakieś restrykcyjne diety, liczenie
  • Odpowiedz
  • 0
@Koobik: przerażającą mnie takie osoby co śpią na godziny, codziennie tyle samo, przecież to normalne że zapotrzebowanie na sen się różni codziennie, czasem potrzebujesz 10h żeby się wyspać a raz 6h

tak samo z tymi restrykcyjnymi dietami, jedyny sens widzę wtedy kiedy ktoś zajadał smutki i się roztył i chcę schudnąć, to wtedy ok
  • Odpowiedz