Wpis z mikrobloga

@dasfinaleresultat: - Misiu... muszę ci coś powiedzieć. Kupiłam mieszkanie.
- Co, k..wa? Po co nam kolejne mieszkanie?
- Nie wiem, misiu, oni mówili, żebym się pospieszyła i inni ludzie to też oglądali wtedy. Tak dużo chętnych było! To kupiłam!
  • Odpowiedz
@dasfinaleresultat: W szczecinie też podobne wiadomości dostaję. Z tego co pamiętam to 2009 najpierw dawali gratis miejsca parkingowe, garaże a nawet jakiś deweloper auto do mieszkania dawał byłe by nie udzielać rabatów. Rabaty dopiero weszły Jak już wszyscy wiedzieli że to koniec hossy i będą spore spadki. Zobaczymy czy będzie powtórka z rozrywki....
  • Odpowiedz
@dasfinaleresultat: bardzo i to bardzo nie polecam murapolu
W Krakowie poziom wykonania totalna porażka przez tego dewelopera
Jak najwięcej w jak najkrótszym czasie (chyba kilka bloków w rok, bez okresu przetrzymania)
Odradzam pzdr
  • Odpowiedz
Byłem niedawno w #sosnowiec oglądać co tam postawili i takiej fuszery to ja dawno nie widziałem. Nawet mi już było szkoda tego sprzedawcy, bo widać było, że mu głupio. xD
  • Odpowiedz
@UltrasCKM: mógłbyś coś więcej powiedzieć? szczerze mówiąc już jakiś czas poważnie zastanawiam się nad zakupem mieszkania na tamtym osiedlu, głównie przez lokalizację
  • Odpowiedz
@kubical: Fuszera na każdym kroku, która jest widoczna gołym okiem. Pęknięcia na klatkach schodowych, wszędzie jakieś odpadające elementy, obdrapane miejsca. Oświetlenie bez czujników ruchu - wychodzisz na klatkę, a tam totalna ciemnota dopóki nie złapiesz włącznika światła. Goły sufit (bo niby taka moda Panie). Wychodzisz na balkon, a tam goły beton - nawet płytek żydzą. Czytałem na różnych grupach, że to jest właśnie ten ich "standard".
  • Odpowiedz