Wpis z mikrobloga

Dzisiaj zrobiłem mały krok w kierunku bycia lepszym człowiekiem. Żona ma w ramach benefitów w pracy konsultacje psychologiczne dla członków rodziny, więc się zapisalem na serię spotkań. Może to i nic nie da, ale wygadam się z różnych rzeczy komuś obcemu, kto przynajmniej będzie udawał, że go to interesuje. A mam z czego się wyrzygać. Może nic nie da, a może powie coś co mi pomoże stracić opinię, że kawał c---a, reszta chama ze mnie. Zobaczymy ( ͡ ͜ʖ ͡) #chwalisie #oswiadczeniezdupy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JerzyDabczak: Gdybyś miał w cewce rady i komentarze to byś się tu nie żalił. Granie "chama" może działa przed żoną, ale na portalu ze śmiesznymi obrazkami co najwyżej zrobi z ciebie pośmiewisko pokroju julek z borderline, bo tu "chamstwo" wypopki mają najczęściej w p-----e, tak jak twoja żona ciebie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@grimhzr pośmiewisko na portalu że śmiesznymi obrazkami i specjalistami z fiksacją na punkcie p---y. Będę to ciężko znosił, ale wszystko się zgadza. () Myślałeś o wycieczce do Choroszczy, albo złożeniu CV na moderatora wykopu?
  • Odpowiedz