Wpis z mikrobloga

To jak tam #redpill dalej coś bredzi o ścianie kobiet?
W Warszawie to chyba osiągneliśmy apogeum spermiarstwa - na grupie Single na rowerze byle kobieta 30-35+ ma ~1tysiąc lajków
Uwaga podaję kryterium - istnieje xD
#blackpill #przegryw
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@onomatopejusz: Nie rozumiesz ściany. 35tka jest mniej atrakcyjna niż ona sama w wieku 23 lat (przy założeniu braku operacji plastycznych, ingerencji ortodontycznych itp.). Nie wiem w jakim wieku jesteś, ale ja mam 30+ i ścianę w moim środowisku widać jak na dłoni. Wybredna koleżaneczka, która latała za Czadem z tatuażami, czy innym umięśnionym Czadem pokerzystą, ostatecznie wybrała spokojnego Piotrka informatyka i zbiera się do ślubu i prokreacji. Inna jest zdesperowana
  • Odpowiedz
@onomatopejusz: No beka z takiej grupy, nawet cumpel dodał tam fotkę i się dowiedziałem o grupie.
80% fotek to faceci, którzy dostają średnio po 5 lajków, a jak wrzuci zdjęcie byle jaka kobieta- nawet po 40tce to minimum 300-400 lajków i setki komentarzy.
  • Odpowiedz
@quattro-ottavi ja znam jedną parę gdzie jest różnica wieku około 10 lat ale też znam 3 pary gdzie to kobieta jest starsza więc jakoś niczego to nie udowadnia. Prawda jest taka, że jakieś 90% związków to ludzie w podobnym wieku a jakieś niestandardowe sytuacje tez się znajdują jak we wszystkim.
  • Odpowiedz