Wpis z mikrobloga

Pierwsza sprawa:
- Chciałem zapytać o dwie serie filmowe, ponieważ nigdy nie oglądałem żadnej części 'Piły' ani filmów z serii 'Planeta Małp' (o ile faktycznie istnieje seria, bo kojarzę tylko jeden film). Czy przed obejrzeniem 'Piły X' i najnowszego filmu 'Królestwo Planety Małp' trzeba, albo warto, zapoznać się z wcześniejszymi filmami, czy można śmiało oglądać tylko te najnowsze?

Druga sprawa:
- Obejrzałem kilka seriali hororów, czyli wszystkie Flanagana, FROM, Glitch, Archiwum81, Castle Rock i może jest jakiś w miarę nowy z dobrym dźwiękiem horror, którego nie widziałem? Może macie coś z tych nowszych produkcji co mogło by mi umknąć? Miło by było dostać jakąś polecajkę :)

#film #filmnawieczor #seriale
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rad-X: raczej nie, choć ja oglądałem po obejrzeniu całej serii parę razy, ale nie czułem żeby coś się powtarzało. Bardziej dawało kontekst pod to co było w tamtych częściach, i zostawiało niedosyt na koniec
  • Odpowiedz
@Kostor95 zdecydowanie polecam Piły obejrzeć tak jak powstawały. X nie była jakaś super więc nie zaczynaj od niej. Starsze lepsze. 1 i 2 super, 3,4,5 spoko, później słabiej, ale jak się wkręcisz to obejrzyj, żeby wyrobić sobie zdanie
  • Odpowiedz