Wpis z mikrobloga

@Oltwk93: Nie wiem, czy zauważasz różnicę: Zełenski robił kabaretowy występ przed publiką, która oczekiwała kabaretowego występu, zebrała się w tym celu na widowni, włączyła telewizję lub odpaliła to na YouTube. Ci z tik-toka robią co najwyżej problem pracownikom z tamtejszej galerii, którzy niekoniecznie chcą uczestniczyć w czyimś pajacowaniu.
  • Odpowiedz
  • 0
@M4rcinS: no to nadal
Polskie kabarety wiadomo jaką mają opinię na wykopie "haha chłop się za babe przebrał"- najgorszy cringe
Granie p-----m na fortepianie - wykwintny humor
  • Odpowiedz
@Oltwk93: pierwszy raz widzę, żeby wykopki poza kremlakami interesowały się występami kabaretowymi Zelenskiego. Niezłe chochoły byq


@magic_johnson: Ja się uczyłem rosyjskiego paręnaście lat temu m.in. z jego występów. xD
  • Odpowiedz
@M4rcinS: widzę, że elita :d


@magic_johnson: Na rynku ukraińskim było dużo dobrych produkcji, bo i konkurencja w TV była duża (a nawet wolna amerykanka), w przeciwieństwie do Rosji, czy Białorusi z państwowymi molochami.
  • Odpowiedz
Wykopki widząc Zełeńskiego grającego p-----m na fortepianie:

-wyższy poziom humoru, to bawi tylko elitę, tylko onuce krytykują XD


@Oltwk93: oczywiście jesteś w stanie to udowodnić, nie?
  • Odpowiedz
@Oltwk93: nie wiadomo czy śmieszne czy inne określenie ale Ukraińcy wybrali Żeleńskiego bo Ihor ,,Chabad'' Kołomoyski nagrał serial w którym to taki potencjalny prezydent wywraca stolik w wierchownej radzie. No to w związku z tym wybrali aktora który grał tą postać na prezydenta.
  • Odpowiedz
Wykopki kiedy zobaczą dzieci robiące głupie zabawy z tik toka w galerii handlowej:

-Zwierzęta, humor dla idiotów, jak kogokolwiek może to śmieszyć

Wykopki widząc Zełeńskiego grającego p-----m na fortepianie:

-wyższy poziom humoru, to bawi tylko elitę, tylko onuce krytykują XD


@Oltwk93: i to są te same wykopki?
  • Odpowiedz
@Oltwk93 kolejne dziecko tiktoka usprawiedliwiające debila. Tego jeszcze nie grali.

Myślałem że Wardęga że swoim cringem jest nie do przebicia ale te pajace postawiły wysoko poprzeczkę.

Nie tylko mówi to wiele o autorach tych"mega zabawnych " tiktokow ale również o ich widzach
  • Odpowiedz
@Oltwk93 A kto mówi, że to jest wyższy poziom humoru? :-D Blazenada totalna, jak na kabareciarza przystało. A ma się to jakoś do jego obecnego zawodu czy tylko tak sobie wrzucasz, a nuż coś się przyklei? ;-)
  • Odpowiedz