Wpis z mikrobloga

A wy tez za gowniarza byliscie zastraszani przez starych, ze "nie graj w te szczelanki na komputrze bo pozniej w normalnym zyciu pojdziesz i kogos zabijesz" itp.? No i sie okazalo, ze na facetow granie w szczelanki negatywnie nie podzialalo za to wszystkie kobiety dostaly trwalego uszkodzenia mozgu przez korzystanie z portali do zdobywania atencji jak instagram, tiktok i inne scierwo xDDD

kamil-tika - A wy tez za gowniarza byliscie zastraszani przez starych, ze "nie graj w...

źródło: 451477628_1153516735730689_1973946153626688896_n

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@kamil-tika mój tata gra w Battlefielda na emeryturze. U mnie w domu nie było kasy na gry i konsole, ale od dziecka miałem zainstalowane GTA Vice city i nigdy nikogo nie zabiłem. Za to koleżanka która żyła mediami społecznościowymi leczy głęboką depresję. Szczera racja po Twojej stronie
  • Odpowiedz
@kamil-tika zabijesz to nie ale gadali że to strata czasu sami oglądając tvn po pracy i inne gówna xD zresztą oni wszystkie moje pasje negowali , jak chodziłem na siłownię i judo to gadali że to dla sterydiany i że mam obsesje na punkcie ciała a jak grałem na gitarze metal to gadali że ta muzyka to hałas xD
  • Odpowiedz
@kamil-tika gry to #!$%@? zainteresowanie, niczym nie różni się od scrollowania social mediów. Obydwa dostarczają szybkie strzały dopaminy, powodują utratę zdolności do koncentrowania się a ponadto nie wiadomo kiedy pyknęło ci 6h przed kompem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A wy tez za gowniarza byliscie zastraszani przez starych, ze "nie graj w te szczelanki na komputrze bo pozniej w normalnym zyciu pojdziesz i kogos zabijesz" itp.?


@kamil-tika: U mnie to było tak, że na przykład przychodziła jakaś upośledzona pani psycholog w szkole która nawet nie była od nas ze szkoły i gadała jakieś głupoty albo nam puszczali jakieś dziwne filmy jeszcze na takim starym telewizorze na wózku z kineskopem
  • Odpowiedz
mój tata gra w Battlefielda na emeryturze. U mnie w domu nie było kasy na gry i konsole, ale od dziecka miałem zainstalowane GTA Vice city i nigdy nikogo nie zabiłem. Za to koleżanka która żyła mediami społecznościowymi leczy głęboką depresję. Szczera racja po Twojej stronie


@BursztynowyMieszczanin: Jeśli chodzi o Vice City i ogólnie serie gier GTA to warto tutaj wspomnieć, że takowa bardzo często u wielu ludzi powodowała pozytywne
  • Odpowiedz
No i sie okazalo, ze na facetow granie w szczelanki negatywnie nie podzialalo za to wszystkie kobiety dostaly trwalego uszkodzenia mozgu przez korzystanie z portali do zdobywania atencji jak instagram, tiktok i inne scierwo xDDD


@kamil-tika: To jest akurat prawda w pewnym stopniu, pamiętam jak niektóre dziewczyny potrafiły ci pisać żebyś zostawił lajka pod ich zdjęciem na fb żeby gorzej nie wypadły na tle innych te wszystkie aski sraski itp
  • Odpowiedz
@Feministka2000: No to właśnie przeprowadziła selekcję. Wybrała najprzystojniejszego z dostępnej puli. Kobiety nie patrzą na charakter. Najważniejsze, że przystojny. Ty myślisz, że dla każdej wystarczy ogarniętego Adonisa? xD Tacy bardzo szybko znikają z rynku, są stabilni emocjonalnie, wierni, mają żonę, dzieci. Ci "ładni" jak ich określiłaś, którzy pozostają na rynku to bawidamki. Całą resztę mężczyzn traktujecie jak powietrze.

Wraz ze wszystkimi innymi kobietami wybieraj wyłącznie spośród TOP 10% mężczyzn, dziw
  • Odpowiedz
@kamil-tika: Ja grając w gry komputerowe wiedziałem, że to są bzdury i to, że auto jak nim walnę 150km/h w ścianę jest bez żadnych uszkodzeń wynika z ograniczeń gry a nie, że w rzeczywistości będzie dokładnie to samo. Albo to że w Call of Duty zdrowie się odnawiało jeśli przez parę sekund nikt do nas nie strzelał a nie, że się tylko wykrwawi xD

Z kolei moi rodzice oglądali filmy
  • Odpowiedz
@Pastaadastra: wcale nie, byli ładniejsi i wyżsi do wyboru, widziałam listy
Gdyby nie wpadka to by się rozstali szybko, ale rodziny były nawiedzone w kwestii nieślubnego dziecka/rozwodu. A tak to wymieszały się ich najgorsze geny wyglądowe też i zniszczyli tym życie potomstwu
  • Odpowiedz
wcale nie, byli ładniejsi i wyżsi do wyboru, widziałam listy


@Feministka2000: Matka wyczuła, że chcieli tylko zaruchać. A Ojciec trwał przy Niej i powinnaś to docenić, a nie własnego Ojca publicznie szkalować. Wstydź się. Wymyślicie każdą wymówkę, byleby tylko nie związać się w młodości z odpowiedzialnym mężczyzną z perspektywami, któremu brak jedynego atrybutu, który się dla Was liczy, czyli atrakcyjności fizycznej. I ja tutaj nie mówię o jakimś brzydalu, tylko
  • Odpowiedz