Wpis z mikrobloga

A wy tez za gowniarza byliscie zastraszani przez starych, ze "nie graj w te szczelanki na komputrze bo pozniej w normalnym zyciu pojdziesz i kogos zabijesz" itp.? No i sie okazalo, ze na facetow granie w szczelanki negatywnie nie podzialalo za to wszystkie kobiety dostaly trwalego uszkodzenia mozgu przez korzystanie z portali do zdobywania atencji jak instagram, tiktok i inne scierwo xDDD

kamil-tika - A wy tez za gowniarza byliscie zastraszani przez starych, ze "nie graj w...

źródło: 451477628_1153516735730689_1973946153626688896_n

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie jestem kobietą (,)


@choochoomotherfucker: nie jesteś, jesteś osobą autystyczną, nie liczę nawet ile razy w tygodniu to stwierdzasz, ale poniżej 1x/tydzień myślę że nie zeszłaś od dawna.
Uwolnisz się jakoś jak ktoś to stwierdzi, czy co? Wybawię cię od konieczności klepania tego samego na wypoke? Jeśli tak to uwalniam: bądź wolna!
  • Odpowiedz
Gdyby nie wpadka to by się rozstali szybko, ale rodziny były nawiedzone w kwestii nieślubnego dziecka/rozwodu.


@Feministka2000: w tej kwestii winny jest KK. Wiem, że kościół nie może (i jest to dla mnie zrozumiałe) do tego namawiać, ale powinien chociaż wyjaśniać fanatyków by nie zmuszali ludzi do związków na siłę. Tak jak to robi Szymon Pękala.
  • Odpowiedz