Wpis z mikrobloga

@donvitoandolini1995: Właśnie wszedłem na przestrzeń w internecie o której piszesz i legit, sklepy z podróbkami wyglądają totalnie inaczej, mają inne zdjęcia produktów, inne produkty i nie mają rozmiarów typu 45,5 tylko pełne.
  • Odpowiedz
@donvitoandolini1995: Widzę, że yee__ uważający się za wielkiego znawcę mody jak zwykle nie mógł wytrzymać bez przytyku w moją stronę, dobrze, że go mam na czarno. Wejdź sobie na allegro, na jakikolwiek sklep z podróbkami typowy nie wiem azjatyckie strony na których nie ma podobno podróbek i sprawdź sam jak wygląda tam numeracja bez połówek mają i do 45 a to, że gdzieś jest napisany jakiś rozmiar nie oznacza, że
  • Odpowiedz
@Cztero0404: jak masz mnie na czarno to widocznie nie wytrzymales cisnienia i zamknij morde. bede poprawiac takich jak ty ccc enjoyerow bo mysla ze wszystko wiedza a porzadnego buta na oczy nie widziales. chlopa bys na mine wpieprzyl, normalnie sa wszystkie rozmiary i nikt nie gada o jakims allegro. jak sie nauczysz ubierac i kupisz kilka szaf porzadnych ubran to sie odzywaj, bo nawet w temacie podrobek masz nie za
  • Odpowiedz
jak masz mnie na czarno to widocznie nie wytrzymales cisnienia i zamknij morde. bede poprawiac takich jak ty ccc enjoyerow bo mysla ze wszystko wiedza a porzadnego buta na oczy nie widziales. chlopa bys na mine wpieprzyl, normalnie sa wszystkie rozmiary i nikt nie gada o jakims allegro. jak sie nauczysz ubierac i kupisz kilka szaf porzadnych ubran to sie odzywaj, bo nawet w temacie podrobek masz nie za wiele do powiedzenia.
  • Odpowiedz
@Cztero0404 jak jestem od kogos lepszy, to jestem. jak ktos jest lepszy ode mnie to jest i tyle. nie masz pojecia jaki outfit jest drogi, bo nawet nie znasz marek. nigdy nie miałeś tych ciuchow w rece o ktorych sie wypowiadasz. nie masz pojecia o materialach, historii. cale zycie ubierasz sie w sieciowkach a pieprzysz ze kogos wyprzedzales modowo, co jest totalna beka i to raczej ty jestes trollem. w temacie
  • Odpowiedz
bo nawet nie znasz marek. nigdy nie miałeś tych ciuchow w rece o ktorych sie wypowiadasz. nie masz pojecia o materialach, historii. cale zycie ubierasz sie w sieciowkach a pieprzysz ze kogos wyprzedzales modowo, co jest totalna beka i to raczej ty jestes trollem.


@yee__: ''Edżiboyu'' 17 letni uspokój się i wracaj na schodki pod złotymi
  • Odpowiedz
@Cztero0404 i tyle masz do powiedzenia w kwestii mody co w tym komentarzu teraz. moja garderoba ma wiecej metrow niz twoje prlowskie obsrane mieszkanie z meblami z utylizacji jakiegos urzedu gminy
  • Odpowiedz
i tyle masz do powiedzenia w kwestii mody co w tym komentarzu teraz. moja garderoba ma wiecej metrow niz twoje prlowskie obsrane mieszkanie z meblami z utylizacji jakiegos urzedu gminy


@yee__: Aha. Nie no, jesteś alfą i omegą ostoją w kwestii mody nie znam się na niczym więc nie będę pisał o modzie i ośmieszał się przed twoim obliczem bo i tak już wystraczająco to zrobiłem ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@Cztero0404 kiedy wyprzedzales kogokolwiek modowo? wtedy jak nosiles koszulki patriotica? ja ci zawracam dupe, a to ty mi odpowiadasz majac mnie zablokowanego xd
  • Odpowiedz