Wpis z mikrobloga

@brazowooka_eS raz, ze chodzenie z takiej odleglosci od drzwiczek to troche xD a dwa, ze jakim trzeba byc nieogarem, zeby widzac ze ktos tak blisko paczkomatu idzie i noe wiedzac, ktore drzwiczki sie otworza, zdecydowac sie na otwarcie xD
@Korandosama z niewiadomo jaka to nie ale na 180-200 stopni (zakladajac, ze zamkniete to 90 stopni) nie raz mi sie otworzyly. Zreszta niech to bedzie powiedzmy 150 czy 130 stopni to
  • Odpowiedz
@brazowooka_eS: ja kiedyś "#!$%@?łem" jakiemuś sebkowi jak stał i nie ogarniał otwierania tego paczkomatu. Stoje, czekam no to odpalam zdalnie.
Typ akurat kucał po swoją paczkę a moja otwiera się centralnie nad nim xD jak nie zayebał ;D przeprosiłem go bardzo ale chłop już z rękami do mnie startował że niby zrobiłem to specjalnie ;P
  • Odpowiedz
dobra wyobraźnia ... jeszcze jakby te skrytki otwierały się z nie wiadomo jakim impetem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Korandosama: To może i bait, ale ja miałem taką sytuację. Przed świętami było kilka osób pod paczkomatem i otwieraliśmy praktycznie jednocześnie. Moja paczki były w multi na dole, to sobie kucnąłem aby sprawdzić czy czegoś jeszcze nie ma, zawsze tak robię. Jakie było moje zdziwienie jak wstając #!$%@?łem
  • Odpowiedz
@Korandosama: też zawsze brałam te historyjki za ściemę ale raz mi się zdarzyło, że moja skrytka właśnie się z dużym impetem otworzyła. To rzadkośc, ale jak widać się zdarza
  • Odpowiedz