Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Proszę opublikować mój wpis, bo nie mam konta, a chciałbym zapytać o coś tutejszych

Czemu w TVrepublika oni tak przeżywają jak mrówka okres ten zamach na trumpa? Od trzech dni w zasadzie tam o niczym innym nie gadają jak tylko o tym zamachu i potencjalnych przyczynach i nie wiem jakim tokiem myślenia połączyli ten zamach ze śmiercią Lecha Kaczyńskiego i aktualnie rządem Tuska
¯_(ツ)_/¯ wszystkie kraje zachodu normalnie o tym poimformowali, nawet same amerykanskie media, a polska stacja republika przeżywa ten zamach jak mrówka okres od trzech dni, zamiast spuścić troche z tonu, nawet tak o zamachu uwaga PREMIERA Slowacji nie trąbili jak o trumpie, który nie jest obecnie prezydentem i nie ma wpływu na rząd USA i tym bardziej nie rozumiem co tak polska prawica to przeżywa, jak nawet sami amerykanie az tak tego nie przeżywaja

Poza tym w naszym interesie i tak dobrze by bylo by ten pomarańczowy pajac do rządu nie wrócił, bo trump sie spoufala z putinem. Powrot pomarańczowego wzmocni pozycje Rosji na arenie międzynarodowej, a osłabi USA, które jest naszym największym sojusznikiem, a PiS popierając kandydature trumpa strzela sobie w kolano, bo trumo wiele razy mówil, ze wojska USA wycofa z europy i w ogóle rozwaza by opuścić Stany z NATO, a to ucieszy Rosje, bo będzie miała wolna ręke w europie. Pisiory niby tak drą jape o patriotyźmie i polskich interesach, a dzbany same sobie zaprzeczają

Albo z tym ksiedzem. W republice sa tylko dwa tematy teraz. Zamach na trumpa i ks olszewski XD który ma być torturowany i ktory jak donosi republika mial schudnąć 15 kg. Tusk i SW zaprzeczają tym doniesieniom o rzekomych torturach i twierdza, ze księdzu nic złego sie nie dzieje. Powiem tak ja sie z osądem wstrzymam i chce zobaczyć w jakim stanie ten ksiądz wyjdzie z aresztu, bo jak wyjdzie wychudzony to PiS mial racje i tuskowi jak i KO groza poważne konsekwencje prawne, a jak będzie wygladal normalnie to PiS tym zarzutom o torturach sobie mocno strzeli w stope i moze sie ta partia nawet rozpaść. Kluczowe teraz w jakim stanie ten ksiądz wyjdzie, a w sumie przeciez to mozna chyba łatwo sprawdzic, nie? Osadzonych mozna odwiedzac to mozna tego księdza odwiedzic i zobaczyc jak wygląda. Jak SW bedzue kombinowac to znak, ze cos sie moze zlego dziac, jak normalnid pokaza no to znaczy, ze PiS ciula z tymi torturami

#polityka #oswiadczenie #pis #po #tvrepublika #pytanie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
TV Republika to jest coś czego nie można zrozumieć a jakby się okazało że jakimś cudem zaczynasz to rozumieć to może być pierwsza oznaka schizofrenii.Faktem jest że to co się tam dzieje po wyborach pachnie pseudo prawicowym sekciarstwem
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Fatalista1988 Tylko ja nie rozumiem po co ono tak kłamią? Jak ten ks wyjdzie i bedzie wyglądać normalnie, a nie wychudzony, to PiS mocno straci na tym, chyba sobie zdaja z tego sprawe? Bo jak wyjdzie wychudzony, to PiS mial racje z tymi torturami i wtedy tusk i KO będzie spalone, no ale mówie, to mozna sprawdzić. Osadzonych można odwiedzić w areszcie, jak SW będzie kombinować
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Fatalista1988 P.S Albo Ci nawaleni małolaci, skąd oni sie wzięli? Cos tam pultali pod nosem niby na nasze wojsko, ale kompletnie nic z tego nie da sie zrozumieć, bo to kompletny bełkot, nawet te dzbany sie wysłowić porządnie nie potrafią, ale kogos "jebią" xD juz pomijam, że z taka akcje w PRLu, to by od ZOMO taki #!$%@? dostali żeby im sie wszystkiego odechciało XDD za
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP): @Fatalista1988 Ostatnio zgłosiłem TVrepublike za słowa chołeckiej w gość dzisiaj jak powiedziała, że Polska nie istniała w PRLu. KRRiT zareagował, bo powiedziałem tam by poinformowali mnie o postępie sprawy, że sie odezwą jeszcze, bo Polska istniała w PRLu, to nie było tak jak myśli Chołecka, ze Polska pojawiła sie nagle na mapie po '89. Istnieliśmy tylko bylismy państwem komunistycznym. W '89 zmienił sie ustrój polityczny w
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Fatalista1988 Sorry, że Cie tak wołam, ale nie chce spamu robić na tagu i wole pod swoim wpisem na anonimowym prowadzić dyskusje pod tym tematem

Albo z tym bodnarem. W 2016 r rządził już PiS i to ta partia zmniejszyła w pewnym stopniu biurokracje w sądownictwie tj prokurator generalny pełni jednocześnie funkcje ministra sprawiedliwości, to był dobry krok, bo jak już wspomniałem zmniejszyło to biurokrakcje, bo tylko jedna osoba działa w dwóch sektorach i jak dobrze kojarze, to już nie KRS (krajowa rada sądownicza) i KRP (krajowa rada prokuratorów) na
wniosek MS (ministra sprawiedliwości) wybiera z pośród prokuratorów kogos, tylko robi to już premier i przedstawia ten wniosek prezydentowi i w ten sposób prezydent powołuje prokuratora generalnego, ponoć ten bodnar nie był w ten sposób powołany, zrobił sie chaos prawny, bo tusk w KRSie i KRPie poustawiał swoich, a bodnara wybrał Sejm poprzez przegłosowaną Ustawe xD co jest nielegalne i Duda też nie powinien tego klepać, bo wniosek przedstawia premier, a nie #!$%@? Sejm
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Adam_Bodnar albo ktoś na tej wikipedii w uja
  • Odpowiedz