Wpis z mikrobloga

Niesamowita jest ta determinacja Koalicji Deweloperskiej i MRiT w sprawie przepchnięcia tego katastrofalnego programu XD Gdyby to była jakakolwiek inna ustawa, nie wiem, o legalnej aborcji, związkach partnerskich, wyższej kwocie wolnej, obniżce podatków, to przy takim sprzeciwie społecznym, jaki panuje przy #nastart, Tusk zdążyłby już 5 razy wyjść do mediów i powiedzieć, że projekt wylądował w koszu i nigdy stamtąd nie wyjdzie. BK0% za to próbują przecisnąć wszystkimi możliwymi siłami, rozwlekają prace, uruchamiają armię posłużnych botów, kupują artykuły w mediach, robią absolutnie wszystko, żeby tylko te dopłaty przepchnąć choćby kolanem przez Sejm XD

#nieruchomosci
  • 20
  • Odpowiedz
Gdyby to była jakakolwiek inna ustawa, nie wiem, o legalnej aborcji, związkach partnerskich, wyższej kwocie wolnej, obniżce podatków, to przy takim sprzeciwie społecznym, jaki panuje przy #nastart, Tusk zdążyłby już 5 razy wyjść do mediów i powiedzieć, że projekt wylądował w koszu i nigdy stamtąd nie wyjdzie


@Maurelius: przecież jest doskonały przykład tego jak ta minister Bąk klapnęła na temat płacy minimalnej w przyszłym roku. Chwilę później
  • Odpowiedz
no tak to wygląda, jak już wydałeś zaliczkę od lobbysty


@the_good_guy: zaliczka poszła na kampanię, deweloper po same kule w działkach a rodzina obkupiona w akcjach spółek deweloperskich... no jak to ma teraz nie wejść, oczekiwania tylu osób zawieść?
  • Odpowiedz
@lothar1410: To byl troche zart, ale prawda jest taka, ze dopoki nie jestes na czyims miejscu to nie wiesz co byś zrobił. To sie nie tyczy tylko Polski, ale ogolnie ludzkiej natury. Tak samo kazdy czlowiek jak mysli o wojnach co były kiedys to zaklada, ze on by był po "dobrej" stronie.

Prawda jest taka, ze ludzie wyzej cenia sobie wlasne przetrwanie i komfort swoj i bliskich niz dobro milionów
  • Odpowiedz
@WielkiPowrut88 nie wiem jak inni spadkowicze, ale ja to po prostu nasciemniam we wniosku o dopłaty, że tworzę gospodarstwo z moją bezrobotna siostra z dzieciakiem i wezmę ponad 2k dopłat z m.in. Twoich pieniędzy.
  • Odpowiedz
@WielkiPowrut88 no a co ma się nie darzyc, przecież jeśli jakiś spadkowicz faktycznie chce kupić kiedykolwiek mieszkanie to zrobi to z tym programem. I dostanie dopłaty z Twoich pieniędzy. Tylko, że Ty masz bekę max na 10 lat, a bk0 z grubsza daje takie dopłaty, żeby rata nie zmieniła się przez cały okres kredytowania. Każdy normalny wie, że betonowe złoto można lac z pustego w próżne przez ograniczony czas, bk0% ma
  • Odpowiedz
@Maurelius nie mają żadnego pomysłu na wzrost gospodarczy, już o przeskoku gospodarki na wyższy lvl nie mówiąc, to próbują ten wzrost podtrzymać kroplówką czy wręcz pudrować trupa.
  • Odpowiedz
@Maurelius:

Wystarczy zobaczyć jakie dzbany są odpowiedzialne za te programy. Przecież większość tego zespołu PSLowców to zakute łby i byli pisowcy.

Pokazuje to sprawa kredytu 0% oraz ostatnie głosowanie w sprawie aborcji.
Czoso - @Maurelius:

Wystarczy zobaczyć jakie dzbany są odpowiedzialne za te programy...

źródło: hetman

Pobierz
  • Odpowiedz
@Maurelius: jakim sprzeciwie społecznym? Gdzie te tłumy obywateli, które protestują? 2137 wykopków się sprzeciwia plus ich kilku znajomych.Tusk już zwoluje konferencje. Tworzycie własną bańke informacyjna oderwana od reszty. W większości ludzie w pl mają zwyczajnie wyj..ane na to i nie zwracają uwagi na tę ustawę.
  • Odpowiedz
Prawda jest taka, ze ludzie wyzej cenia sobie wlasne przetrwanie i komfort swoj i bliskich niz dobro milionów randomow i tyczy sie to w szczególności polityków, bo "dobrych" osob nie ciągnie do polityki.


@jegertilbake: tylko, że ludzie wybierani do zasiadania na stołkach to powinni być społecznicy, z misją. Jeśli taki społecznik ma być taką samą osobą jak ty i ja (czyli przeciętny obywatel nastawiony na zysk własny) to po co
  • Odpowiedz