Wpis z mikrobloga

Coraz bardziej zaczyna wqur... mnie to #allegro i wysyłanie przedmiotów z Chin... Nosz kurła... Czy ja chcę zrobić zakupy w Polsce czy od żółtka... Wiem że mogę włączyć filtr, ale czy ktoś w ogóle kupuje od Chińczyków przez allegro?
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak wygląda w takiej sytuacji zwrot w ciągu 14dni?


@pan-violaceus: masz napisane, że zwroty proszę wysyłać na adres Zhang Shang Xinhua Pingchang 21/37, Shenzhen i możesz sobie wysłać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na swój koszt, zwrot pieniedzy dostaniesz jak dostarczysz potwierdzenie wysłania czy tam odbioru paczki przez chinczyka xd
  • Odpowiedz
@Impuls94 Takie oferty są kierowanie dla tych którzy (mimo prowizji narzuconej przez Janusza) chcą kupić coś taniej i zależy im na czasie.

@Grzesiok Przecież z Ali teraz przesyłka idzie max 10 dni jeśli wybierzesz odpowiednie oferty.
  • Odpowiedz
@pan-violaceus: chinole nigdy nie wystawiają ze smartem i wystawiają jakiś wątpliwy adres do zwrotu. Chociaż mam wrażenie że jakbyś się uparł to dałbyś radę odesłać ale oczywiście na twój koszt
  • Odpowiedz
@algus: wiesz, ja już przestałem czegokolwiek szukać na allegro, bo to wszystko mogę spokojnie kupić na temu 75% taniej, a jest dostawa do paczkomatu w 7 dni.

Ja nie widzę już żadnego sensu w używaniu allegro, śmieci lepiej brać prosto od chinczykow, a "większe" rzeczy bezpośrednio w sklepach internetowych od dostawców gdzie wszystko jest zwykle jakieś 20-25% taniej
  • Odpowiedz
@Warmate: Chytry dwa razy traci. Na allegro wciskają produkty po zwrotach i podróbki. Milion razy zgłaszałem podróbki a oni dalej je sprzedają. Temu ma lepsze ceny, produkty są zawsze nowe i ma lepsze warunki. Tam mam jeden koszyk na dostawę, a nie osobny dla każdego sprzedawcy jak na allegro (śmiechu warte xD). Jeszcze na allegro robią te durne eksperymenty, ostatnio wyłączyli możliwość wyłączenia grupowania produktów w aplikacji mobilnej. Zapytałem się
  • Odpowiedz