Wpis z mikrobloga

@GajuPrzegryw zauważyłem że Polacy mają duży problem do samochodów produkowanych na rynek amerykański i nie mogą pojąć że konkurencja tu jest tak duża że producenci robią wszytko co tylko możliwe aby przypodobać się klientowi i stworzyć samochód który nie tylko się podoba ale jest maksymalnie wygodny i przyjazny. Na początku nikomu nic się nie podoba a potem każdy jak się pozna to by się nie zamienił na europejskie wpół wyposażone niedoróbki
  • Odpowiedz
@R2D2_z_Sosnowca co

Chłopie ja mam w dupie udziwnienia w aucie xd jest z pokolenia któremu wystarczy abs esp, klima, tempomat i CarPlay albo android play. Czujniki mogą być w opcji, i tak jeżdżę bez.

Jakbym miał tak nasrane na desce to bym się musiał poważnie zastanowić albo robić postój by coś włączyć bo bym wypadek spowodował szukając odpowiedniego przycisku xd
  • Odpowiedz
@GajuPrzegryw to musisz kupować niemieckie. Tam jest chyba najprościej. Każde inne ma #!$%@? a azjatyckie chyba najbardziej. Niestety ale minivana produkuje tylko kilka firm i głównie z Azji. A to jest jedyne auto które spełnia moje wymogi niestety.
Ogólnie uważam, że to kwestia przyzwyczajenia do takiego designu.
  • Odpowiedz
@R2D2_z_Sosnowca pewnie tak, nie skreślam auta jeśli komuś odpowiada jednak według mnie to znacząca przesada.

Nacisk i w US i w UE jest na bezpieczeństwo coraz to nowe systemy. A nasze deski i tablety odciągają wzrok z każdym rokiem coraz bardziej. To raczej bezpieczeństwu nie służy.
  • Odpowiedz
cyk do polski 10 letnia audi 180tys km


@Ytaremtubyl: ta gdzie tam, paaanie, zobacz pan na licznik, 36 tysięcy raptem, starszy pan do kościoła i na zakupy tylko jeździł, o tu jest książeczka serwisowa na dowód, że to prawda. Dziadek płakał, jak sprzedawał.
  • Odpowiedz