Wpis z mikrobloga

czemu w stanach wszyscy jeżdżą ciągle na zamkniętym obiegu klimatyzacji?


@Koronanona: ja tak jeżdżę w te ostatnie #!$%@? upały. I nie w USA, a na/w Polsce.
Bo, jak wyjaśnił ci już kolega, tak jest wydajniej i chłodniej.
  • Odpowiedz
screenshot sprzed 5 lat, jechałem z Uluru do Adelaide ;)


@JazzmanEdek: ja #!$%@?, i weź tu sie zagap i przeocz zjazd*. xD
Albo "kolejna stacja paliw za..."
Nie, nawet o tym nie myślę,
  • Odpowiedz
staram się nie zabierać zdania. Nie jestem zaangażowany politycznie i próbuję po prostu przeżyć


@R2D2_z_Sosnowca: w USA jak nie jestes za republikanami ani za demokratami to jestes przeciw obu, a twoim jedynym przyjacielem jest flaszka, fentanyl, auto, albo bron.
  • Odpowiedz
weź się zagap i przeocz coś mówisz... ;)


@JazzmanEdek: no a co w tym dziwnego??
jedziesz takim tunelem i jedziesz i jedziesz, aż się człowiek z nudów zdrzemnie albo oko przymknie na parę minut, i nieszczęście gotowe.

  • Odpowiedz
Skręć jutro rano w prawo - jesteś na miejscu XD


@R2D2_z_Sosnowca: rozmówka z moją niedawną szefową mi się przypomina, gdy w typowym small talku high managera z podludziem z techsupportu, od pieprzenia o pogodzie przeszliśmy do tego, jak się czuję w pracy - to było tuż po moim przejściu na permanentny home office. Mówię babie, że dla mnie jest to wspaniała odmiana, bo mieszkam dość daleko od miejsca, gdzie mieliśmy biuro i codzienne dojazdy zabierały mi mnóstwo czasu. Ona na to, że ona też mieszka poza miastem, ale że ma blisko:
- just siixtiii [południowe USA, charakterystyczne dla nich przeciąganie samogłosek] miles.
- sixteen? Yes it is quite close.
- no, not
  • Odpowiedz
  • 0
@cacum3 całość miała 1250 mil. Z tą średnią prędkością to jest różnie. O ile na północy USA jeździ się około 70 mph przy ograniczeniu do 55 to na południu każdy już od Virginii zapierdziela stówą i policji nie ma na drogach prawie w ogóle
  • Odpowiedz
  • 0
@Jarek_P na południu to jest mniej niż godzina jazdy bo drogi szerokie i ograniczenie prędkości to fikcja. Ale dystans to jednak spory jest. Pod Nowym Jorkiem te 60 mil to się robi w godzinę tylko w nocy. W dzień potrafi być 3 godziny jazdy jest tak ciasno
  • Odpowiedz
  • 1
@R2D2_z_Sosnowca nie wiem co to za auto bo go w Europie nie ma ale po przyciskach od razu wiem, że tylko honda mogła tak namieszać w środku


@Caracas: co tam jest namieszane? Elegancko wszystko zorganizowane i od razu widać, gdzie co jest. Raz jechałem 5-letnim Oplem i tam to dopiero jest nasrane i wszystko nieintuicyjnie poustawiane.
  • Odpowiedz