Wpis z mikrobloga

#usa ten zamach to woda na młyn do Trumpa. Niestety. Takie chodzą mi myśli po głowie - żeby czasem za parę lat się nie okazało, że to wszystko było sterowane przez ruskich. Oni lubią takie akcje. Zamachowiec nie żyje, postronne osoby ucierpiały, ich człowiek zyskuje wizerunek męczennika, kto zbiera profit? Ruskie. Wiadomo - inna skala, inna sytuacja, inny przebieg. W kampanii przed "pomarańczowa rewolucją" na Ukrainie kandydat Putlera też padł ofiarą "zamachu". Janukowycz dostał wtedy jajkiem a nakręcali wokół tego hsiotrię o próbie jego zabójstwa. Wszystko wygląda to mega podejrzanie.
  • 21
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Mathas ale ja nie napisałem, że to ustawka ¯_(ツ)_/¯ ja mówię, że jakiś związek z tym mogły mieć ruskie służby, którym taka sytuacja jest najbardziej na rękę.
  • Odpowiedz
@Mathas: Ze 120m? Nie trafic w obiekt 17cm?

jak dlanie to dopuszcalna jest mysl ze koles mogl celowac ciut dalej od ucha ale wyszlo jak wyszlo.

Albo jest tak zajebiscie dobry ze wiedzial co robi bo to tylko 120m. Ale to raczej malo prawdopodobne.

Ja po prostu mam mindfucka jak z takiej giwery mozna nietrafic ze 120m w cos co ma +/- 17cm.
  • Odpowiedz
@gorzki99 no ale jakiej szerokości jest ucho od frontu xd, 17 cm wysokości i ile, 2 szerokości w najszerszym miejscu? Ktoś bez #!$%@? przygotowania strzeleckiego, przy potencjalnym wietrze i ruszającym się w dwóch płaszczyznach celu miałby w to trafić? No bo chyba nie z profilu, żeby Orange manowi mózg wyszedł z drugiej strony xddddddd
  • Odpowiedz
Nic nie zrozumiales z tego co ja pisalem :)


@gorzki99: Trudno zrozumieć jak nie potrafisz pisać po polsku xD Strzelam, że chłopiec na emigracji bo w Polsce "nie było pracy dla ludzi z moim wykształceniem"

EDIT.
Zwracam honor, nie koniecznie emigracja. Po prostu
  • Odpowiedz
@taki_typa: Czekam na cytat. Zarzuviles mi ze cos powiedzialem. Czekam na potwierdzenie tego.

A kolega to chyba nowy w trolowaniu. Bo trolowac tez trza umic. Dzisiaj kopiejki nie wpadna. oficer prowadzacy nie bedzie zadowolony. Duzo nauki przed toba
  • Odpowiedz