Wpis z mikrobloga

Mam takie pytanie do katoli, bo takie obrazki już krążą po Twitrerze. Skoro sam Pambuk chronił Trumpa to czemu nie przeniósł tej kuli 20 cm wyżej, żeby w ogóle go nie zraniła i nie zrobiła mu krzywdy? 2024 rok. W zamachu na Donalda Trumpa giną postronne osoby i są ranni w szpitalach. A dekle wierzą, że Starzec w chmurkach w swej dobroci przeniósł kulę tak, że trafiła Trumpa "tylko" w ucho zamiast w oko czy głowę. No tak było, nie zmyślam

#bekazkatoli #neuropa #polityka #trump #usa
Lambo994 - Mam takie pytanie do katoli,  bo takie obrazki już krążą po Twitrerze. Sko...

źródło: temp_file2643877800363771458

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Lambo994: Kowalski to jest głupek nad głupkami, dzban nad dzbanami z katolskim gwoździem w mózgu na dodatku. Z Suwpolu paradoksalnie najmniej szkodliwy zjebus, choć swoje z FS ukradł.
  • Odpowiedz
  • 3
@Proximian: Bóg podobno jest wszechmocny, więc to chyba nie byłoby dla niego trudne. Po drugie czy gdyby zamachowiec trafił go w głowę to mieliby pretensje do Stwórcy tego świata, że go nie ochronił? Czy mówiliby Bóg tak chciał? Ja tylko delikatnie ironizuje z głupoty religijnych dzbanów. Jak snajper na całe szczęście się pomylił i nie oddał śmiertelnego strzału to chwała Panu. No ale jakby był precyzyjny i trafił, to Pan
  • Odpowiedz
  • 1
@bastek66: No jak się w coś wierzy i mówi, że religia jest ważna w życiu danej osoby to dobrze byłoby przestrzegać jej zasad, nie sądzisz? Skoro Jezus nakazywał pomagać uchodźcom, miłować nieprzyjaciół i nadstawiać drugi policzek to chyba katolicy są do tego zobowiązani, prawda? Poza tym zależy czy mówimy o rzeczywistych uchodźcach czy nielegalnych imigrantach, bo to akurat jest różnica. Jeśli już chcesz zmienić temat na problem migracji w Europie.
  • Odpowiedz
  • 1
Żeby za każdym razem jak spojrzy w lustro pamiętał o Bogu.


@Vinizius: Aha, czyli chcę, żebyś przeżył i nie pozwolę Cię zabić jakiemuś psychopacie, bo uważam Cię za wartościowego człowieka. No ale żebyś robaczku na wszelki wypadek o mnie nie zapomniał i czuł respekt to pozwolę mu, żeby zrobił Ci krzywdę tak delikatnie. Inaczej jeszcze nie będziesz się mnie bał.

Sorry, ale jeśli tak jest naprawdę to chyba ciężko mówić
  • Odpowiedz