Wpis z mikrobloga

Patrick Evra o Rooneyu πŸ—£οΈ: PamiΔ™tam, ΕΌe w lutym 2011 roku przyleciaΕ‚a do mnie moja kuzynka. CzΔ™sto bywaΕ‚a w Manchesterze, miaΕ‚a tu znajomych.

Zatrzymała się u mnie i poszła na dyskotekę. Zadzwoniła w środku nocy czy mogę ją odebrać. Nie chciałem bo jutro mieliśmy mecz derbowy z City.

ByΕ‚em totalnie zesrany, ΕΌe ktoΕ› mnie zobaczy, zrobi zdjΔ™cie i napiszΔ™: Evra na dyskotece przed derbami. PrzecieΕΌ Boss by mnie zamordowaΕ‚ albo wyrzuciΕ‚ z klubu tego samego dnia.

Mimo to zaryzykowaΕ‚em. UbraΕ‚em szare dresy, bluzΔ™ z kapturem, okulary i mΓ³wiΔ™ jadΔ™. MoΕΌe mnie nikt nie rozpozna. ProsiΕ‚a mnie, ΕΌebym po niΔ… wszedΕ‚. WychodzΔ™ z samochodu i czuΕ‚em siΔ™ zawstydzony. BaΕ‚em siΔ™, ΕΌe zaraz ktoΕ› mnie rozpozna.

Czekam na kuzynkΔ™ i nagle widzΔ™ kompletnie #!$%@? Wayna Rooneya z jakΔ…Ε› laskΔ… pod pachΔ….

PodchodzΔ™ do niego, Ε›ciΔ…gam okulary i mΓ³wiΔ™:
-Co ty tu robisz?! PrzecieΕΌ jutro gramy mecz z city!
-O ktΓ³rej ten mecz?
-No jak to o ktΓ³rej? Mamy zbiΓ³rkΔ™ o 11:00
-No to wΕ‚aΕ›nie, szmat czasu. Wyluzuj Patrick, wygramy ten mecz.

Odebrałem kuzynkę i wciąż nie mogłem w to uwierzyć. Ja cały spanikowany czułem się jak przestępca, a on pali papierosa przed klubem.

Na zbiΓ³rce przed meczowej Roo wyglΔ…daΕ‚ sΕ‚abo. Ferguson pytaΕ‚ siΔ™ go czy dobrze siΔ™ czujΔ™.

Nasze spojrzenia (moje i Rooneya spotkaΕ‚y siΔ™) patrzeliΕ›my na siebie chwilΔ™ i Rooney odpowiedziaΕ‚, ΕΌe siΔ™ czymΕ› zatruΕ‚ ale da radΔ™.

Potem w tunelu podszedΕ‚ do mnie i powiedziaΕ‚: -Oczy widzΔ…, uszy sΕ‚yszΔ…, usta milczΔ….
-ŚmierΔ‡ frajerom. OdpowiedziaΕ‚em.

Potem Rooney strzeliΕ‚ najpiΔ™kniejszego gola jakiego w ΕΌyciu widziaΕ‚em z przewrotki, a my wygraliΕ›my 2-1. Tak wΕ‚aΕ›nie Rooney zyskaΕ‚ w moich oczach jako najwiΔ™kszy kombinator wΕ›rΓ³d piΕ‚karskich artystΓ³w.

#pasta #anglia #rooney #pilkanozna #sport
runnerrunner - Patrick Evra o Rooneyu πŸ—£οΈ: PamiΔ™tam, ΕΌe w lutym 2011 roku przyleciaΕ‚a...

ΕΊrΓ³dΕ‚o: temp_file7670026063092986332

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz