Wpis z mikrobloga

Jaki to jest błazen. Przed wyborami prezydenckimi w Polsce pewnie będzie jechał narracją: słuchajcie, może lepiej zagłosować na pisowca, bo pisowcy lepiej wyliżą odbyt pomarańczowego orangutana niż Trzaskowski? XD

A tak poza tym wszystko co napisał Klich jest prawdą. Trump to oszołom i zwyrol, nie chcę, żeby polski rząd przed nim klękał tak jak pisowcy.

#polityka #kanalzero #4konserwy #neuropa #bekazpisu #usa
Gours - Jaki to jest błazen. Przed wyborami prezydenckimi w Polsce pewnie będzie jech...

źródło: IMG_3983

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ContentMarketingExpert: A poprzednik z byłej władzy to potrafił się dogadywać? No właśnie. Tam potrzebny jest ktoś kto naprawdę będzie odwalał kawał dobrej roboty i będzie w stanie gadać z każdym. Żeby nie wzorował się na prezydencie który długo nie akceptował wyniku wyborów i zanim się odezwał z gratulacjami to trochę minęło...
  • Odpowiedz
@Gours tylko jak idziesz do kogoś w gości i zależy ci na załatwieniu kilku spraw to nie mówisz od drzwi że gospodarz to zwyrol i oszołom. Są inne metody dyplomacji niż wyzywanie partnera
  • Odpowiedz
@Gours:

Masz rację. Jego Ekscelencja Donald Tusk pokazał jak się robi politykę... ostatnie SUKCESY dyplomatyczne z Niemcami, potem z Ukraińcami :)))

Myślę, że Jego Eskcelencja Donald Tusk powali USA na kolana, dokładnie tak, jak powalił Zełeńskiego i Scholzca ;)))))))

Tzn. ja wierzę, że ty w to wierzysz ;D
  • Odpowiedz
@Gours kundelek leci posłusznie z pisowskim prikazem

@szarzujacyzajaczek: Kundelki to szczekają na każdego kto ślepo i bezrefleksyjnie nie popiera każdego przekazu uśmiechniętych. Jak to leciało? kto nie z nami ten przeciw nam, skądś to znamy.

A tu ma całkowitą rację - i nie zależy to od strony czy przekonań politycznych. Trochę jakbyśmy wysłali araba na ambasadora w Izraelu czy żyda do któregoś z krajów arabskich, a później się dziwili,
  • Odpowiedz