Wpis z mikrobloga

@Samy_Naceri: Już było kilka sytuacji przy granicy z Polską, które powodowały poderwanie się w powietrze zagranicznych myśliwców.

Tu nie chodzi o to, że zlecą się ratować Polskę. Tu chodzi o to, że nieuszanowanie tego "podpisu na papierze" będzie dowodem, że NATO nie istnieje, a tego nikt nie chciałby potwierdzić, bo oznaczałoby, że Rosja wjeżdża na pełnej.

Uszanowanie porozumienia NATO jest na rękę wszystkim krajom europejskim. USA też ma z tego
  • Odpowiedz
@majkkali: to że się cieszą to rzeczywiście jedna sprawa, ale Joe robi wszystko by nie wygrać tych wyborów. To "cieszenie się", to taki nerwowy śmiech przez łzy. #!$%@? sprawa.
  • Odpowiedz
Idiotom cieszącym się z potencjalnej wygranej Trumpa przypominam, że Trump chce wyprowadzić USA z NATO. Więc zastanówcie się 3 razy zanim coś głupiego napiszecie znowu.


@majkkali: no straszne bedzie trzeba w koncu wybierać mądrych rządzących, aby byli w stanie zapewnić bezpieczeństwo dla kraju

Tak jak myślałem, że Trump wygra wybory tak po zamachu jestem pewien tego (no chyba ze ktoś przeprowadzi udany zamach).
DAJESZ TRUMP!
  • Odpowiedz
@MokryMarek: Trump chcę się odciąć od świata i sprawić, żeby Ameryka zajęła się swoim sprawami. To amerykański odpowiednik Brauna. Nasz problem polega na tym, że o ile Polska sama sobie nie poradzi, to USA ma na to spore szanse.

Oni nas tak bardzo nie potrzebują, jak my ich.
  • Odpowiedz
@majkkali: idiota to jestes Ty, trump egzekwowal zeby panstwa czlonkowskie NATO placily wiecej % PKB na obrone I wojsko, co za tym idzie, panstwa dozbrajaja sie, dlaczego tylko wielki brat ma placic wiecej Skoro jest to “sojusz” dlaczego najwieksza gospodarka europy i 3cia na swiecie czyt. Niemcy placila mniej niz bylo zapisane w umowach???? No ale tak TRUMP zly….
  • Odpowiedz
że Trump chce wyprowadzić USA z NATO

@majkkali: Bzdury, Trump twierdzi że jak kraje europejskie nie będą dawać 2% na obronność to wyprowadzi USA z NATO. Inna sprawa że to jest absurd żeby ponad 400-milionowa, najbardziej rozwinięta gospodarczo na świecie UE nie była w stanie stworzyć sił zbrojnych pozwalających się obronić przed 140-milionową, zapóźnioną technologicznie Rosją.
  • Odpowiedz