Wpis z mikrobloga

@Samy_Naceri: Skoro Ukraina dostaje pomoc finansową i zbrojeniową to Polska otrzyma znacznie wiekszą. Siły powietrzne NATO w mik się u nas pojawią co do tego jestem pewien bo już teraz patrolują wschodnią ścianę.
  • Odpowiedz
@majkkali: Nie jestem ani za jednym, ani za drugim, ale mam wrażenie, że ktoś usilnie steruje USA z tylnego fotela, a to, co ogladamy, to dobry cyrk dla gawiedzi...

  • Odpowiedz
Idiotom cieszącym się z potencjalnej wygranej Trumpa przypominam, że Trump chce wyprowadzić USA z NATO. Więc zastanówcie się 3 razy zanim coś głupiego napiszecie znowu.


@majkkali: Nie wiem co zrobi Trump, ale wiem, że chory z nienawiści lewak chciał zabić byłego i być może przyszłego prezydenta. To wystarczy, żeby wyrobić sobie opinię na ten temat.
BTW. Z Twojego tekstu wynika, że chciałbyś aby ten zamach się udał. Za chwilę będzie
  • Odpowiedz
ktoś usilnie steruje USA z tylnego fotela, a to, co ogladamy, to dobry cyrk dla gawiedzi...

Chiny...?


@Zielony34: nie jest żadną tajemnicą, że Chiny i Rosja mocno mieszają się w politykę wewnętrzną USA i grają na wygraną Trumpa.
  • Odpowiedz
@Xing77

@xqwzyts: Rosji? Jak na razie to powinniśmy wszyscy #!$%@?ć polityków którym marzy się wojna.


To dlaczego ty i таварише nie #!$%@? putina który jest wszystkiemu winien tylko kraj który się broni przed agresją? XD
  • Odpowiedz
chory z nienawiści lewak chciał zabić byłego i być może przyszłego prezydenta. To wystarczy, żeby wyrobić sobie opinię na ten temat.


@Nic_tu_po_mnie: jedna osoba atakuje, to "wystarczy żeby wyrobić opinię". To co, kiedy cała banda chorych z nienawiści prawaków atakuje Kapitol i chce porwać i zabić nieprzyjaznych sobie kongresmenów, którzy zostali przez ówczesnego prezydenta do tego podjudzani?
  • Odpowiedz
słuchając takich głupot człowiek się zastanawia czy czasem niektórym nie powinny zostać odebrane prawa wyborcze


@Matahari32: niestety demokracja ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@majkkali: Po pierwsze chcieć nie oznacza że to zrobi. Nie on o tym decyduje
Dwa pytanie czy to nie straszenie. Ostatnim razem #!$%@?ł państwa że nie płacą bo wielki brat w razie czego przyjdzie
  • Odpowiedz
Później to pogrożenie było wałkowane przez polskie media jako opuszczenia nato przez stany jeśli trump dojdzie do władzy. ¯\(ツ)/¯


@efekciarski_sandal_z_komputera: nie, on chciał to zrobić. Na jednym ze szczytów nawet cała jego własna administracja przekonywała go, żeby tego nie robił.

Dodatkowo Polska te 2% PKB spełnia, a i tak amerykański kongresmen/senator w rozmowie z polskimi mediami powiedział: "sorry, lubie was, ale jakby co, jesteście sami"
  • Odpowiedz
@majkkali: Znowu zaczyna się straszenie Trumpem na lewackim wykopie. Chciałbym przypomnieć, że jak Trump rządził to żadnej wojny w Europie nie było, a jak przyjeżdżał do Polski to dumnie mówił o naszym kraju i narodzie. Trzeba gonić lewactwo, gdzie tylko się da, bo to skrajni idioci wyniszczający świat i rujnujący ludziom życie, dlatego Biden powinien ze sceny zejść.
  • Odpowiedz
Trump chce wyprowadzić USA z NATO


@majkkali: a ma pan dowod?

Wypowiada sie krytycznie owszem ale nigdy takie stwierdzenie nie padło. To by było samobójstwo polityczne. Wyobrażasz sobie ze rosja dyma europe a Trump z jego przerosnietym ego siedzi cicho? Jak na moje to ten wariat wjedzie cały na biało nawet jakby nie było NATO.
  • Odpowiedz