Wpis z mikrobloga

@majkkali: najśmieszniejsze że ktoś w polsce ma ból odbytu o wybory w usa jakby mieli jakikolwiek wpływ na nie XD przy czy sprawy europy jak i samego nato nie są głównym tematem wyborów w usa, wręcz jest to na dalekim końcu
  • Odpowiedz
bo na papierze tak podpisaliśmy zgodnie.. smierchu warte


@Samy_Naceri: Z tym, że my nic na papierze nie podpisaliśmy, artykuł 5 NATO mówi:

dlatego zgadzają się, że jeżeli taka zbrojna napaść nastąpi, to każda z nich, w ramach wykonywania prawa do indywidualnej lub zbiorowej samoobrony, uznanego na mocy artykułu 51 Karty Narodów Zjednoczonych, udzieli pomocy Stronie lub Stronom napadniętym, podejmując niezwłocznie, samodzielnie jak i w porozumieniu z innymi Stronami, działania, jakie
  • Odpowiedz
@majkkali a ja chciałem zauważyć że nie mamy na to kompletnie żadnego wpływu

to tak jakbyś się #!$%@?ł że turyści nad morzem chcą żeby było cały czas słońce, a jednocześnie rolnicy wokół chcą żeby cały czas padało
  • Odpowiedz
@-Propublicobono: Chyba komentarz z największym RIGCZem tutaj.
Ja się dziwie, że na wykopie tak powielają te bzdury z TV.

@majkkali Trump darł mordę o to, że kraje będące w NATO nie dbają w ogóle o obronność i założenia jak min 2% PKB (my już dawno płacimy więcej i do nas nikt nie ma pretensji)
Problemem są takie np Niemcy, wielki przyjaciel według tutaj niektórych, co to Ukrainie dziurawe hełmy
  • Odpowiedz
@Samy_Naceri tak tak, nato hehe nic nie pomoze. To wspieraja teraz kraj, ktory nawet czlonkiem nie jest, zeby czarwony radziecki pomiot zniszczyc cudzymi rekoma a osciennego kraju czlonkowskiego nie wespra. Da da
  • Odpowiedz