Wpis z mikrobloga

troche to świadczy o głupocie


@Jestem_robotem123: kwestionowanie i zadawanie pytań to pozytywne cechy, to dobrze, że ludzie nie wierzą we wszystko na słowo honoru i szukają odpowiedzi
  • Odpowiedz
@UberWygryw: "While the jury found that Trump sexually abused Carroll, sufficient to hold him liable for battery, the jury did not find that she proved he raped her. He does not face any jail time as a result of the civil verdict." Wracaj do dziury z której wypełzłeś i sam se za googluj
  • Odpowiedz
  • 9
pierwsze co to ludzie myślą że to USTAWKA xd


@Jestem_robotem123: Ja się nie dziwię, bo dla Trumpa to idealna sytuacja. Nic mu się nie stało, a zmobilizuje mu to ludzi którzy się wahali czy na niego głosować, czy nie.
  • Odpowiedz
@Jestem_robotem123 chłopie, ja na fejsie wszedłem w komentarze lubuskich lowocw burz bo myślałem że będzie więcej zdjęć wału szkwalowego który wrzucili. Jaka tam jest szuria to ja #!$%@?. Usa/Żydzi/Masoni/"ONI" spryskuja niebo z samolotów żeby sterować pogoda. Kiedyś tak nie było. W ogóle Chmury teraz wyglądają inaczej, kiedyś tak nie wyglądały. Długo jeszcze będziecie spać? Obudźcie się.
Szury do wszystkiego dorobią spisek
  • Odpowiedz