Wpis z mikrobloga

Zadziwia mnie jak wobec skali problemow HRE Investments (z nabywcami mieszkan kwota moze podchodzic wg pb nawet pod 2 mld, a poszkodowanych jest 5 tys osob) cicho jest o tym w mediach. Szczegolnie ze dotychczas raporty HRE byly czesto cytowane, a Turek jeszcze niedawno wystepowal jako ekspert przy konsultacjach kredytu 0%.

W zasadzie gdyby nie upor PB, ktore jako jedyne od dawna informowalo o watpliwosciach co do tej spolki, to bylaby cisza.

Skad to wynika?

#nieruchomosci #hreinvestments #inwestycje
  • 15
  • Odpowiedz
  • 174
@opewnieJerzy: Zapewne stąd, że zatrudniają armię prawników, którzy pilnują, aby prasa nie ruszała tematu za bardzo XD Pamiętam jak ktoś tu wrzucał, że właściciela grupy na fb straszyli czymśtam. Tu nie chodzi o drobne tylko co najmniej 1 mld, a może więcej, których nie mają. A fakt, że Stano czy ktoś mógłby zrobić reportaż.
  • Odpowiedz
@opewnieJerzy: Mniej wiesz, dłużej żyjesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak serio to pewnie deweloperzy i reszta tych pasożytów nie chce żeby o tym się pisało w mediach. Jak ludzie poczytają, że deweloper może upaść i na rynku nie jest tak wesoło, to nie byliby skłonni do kupowania dziury w ziemi.
  • Odpowiedz
@mickpl: Fajnie jakby zainteresowali się wykopem bo tu chyba najbardziej aktywna społecznosc anty.
Byłbyś chętny do wywiadu u Stano jako najbardziej znany na tagu?
  • Odpowiedz
@opewnieJerzy: Ja to nie wiem nawet o co tam dokładnie chodzi XD Jakieś spółki córki, pożyczki między firmami, UOKiK z karami, pokrzywdzeni ynwestorzy, pokrzywdzeni ludzie co brali dla siebie. Pojawia się info o 1 mld, potem o 2 mld. A firma hula i Bartek dalej wywiadów udziela. To jest sprawa dla jakiegoś Stanowskiego, a nie dla nas, ciężko to ogarnąć.
  • Odpowiedz
@opewnieJerzy: lobby deweloperskie, mówi to coś Panu? Tam każdy się klepie po plecach, a HRE robi za frontguya (kształtuje opinię publiczną poprzez wysrywy Turka).

Deweloperuchy nie mogą sobie pozwolić na zbezczeszczenie dobrego imienia swojej głównej tuby propagandowej.
  • Odpowiedz