Wpis z mikrobloga

Czy macie jakiś sensowny sposób na wypłatę dolarów w Polsce?


@FELIX90: tak. zakladasz kantor alioru, idziesz do alior banku z obsluga walut (czasem musisz zglosic ze chcesz wybrac, zalezy od ilosci) i wybierasz za darmo
  • Odpowiedz
  • 0
@pyszniarz: no nie do końca.

@rtg_ PKO i mBank pobierają hajs za wypłatę z własnego konta. Niestety tylko tam mam konta.

@Asceus Przeczytałeś co napisałem? Mówię o revolucie. Myślałem bardziej o bankomatach z dolarami. Kiedyś były takie który wypluwały euro.
  • Odpowiedz
@rtg_ PKO i mBank pobierają hajs za wypłatę z własnego konta. Niestety tylko tam mam konta.


@FELIX90: posiadanie kont w PKO i mBank nie zabrania zalozenia darmowego konta w kantorze alioru
  • Odpowiedz
Kiedyś były takie który wypluwały euro.


@FELIX90: tylko ING dla swoich klientow i mozliwe ze citibank. raptem kilka bankomatow. w euro a nie w dolarach
  • Odpowiedz
Przeczytałeś co napisałem? Mówię o revolucie. Myślałem bardziej o bankomatach z dolarami. Kiedyś były takie który wypluwały euro.


@FELIX90: Tak. Napisałeś jaki jest kurs tam i że chcesz je kupić. A nie, że już je masz na Revolucie i z niego musisz wypłacić.

Z Revoluta USD z bankomatu to możesz wypłacić zagranicą, a nie w PL.
  • Odpowiedz
@FELIX90 załóż sobie ten Alior Kantor jak wyżej piszą to nie dość, że wypłacisz bez problemu to jeszcze będziesz miał nawet ciut lepszy kurs niż na Revolucie.
  • Odpowiedz
@FELIX90 tylko po co się pierdzielić z kartą skoro przelew jest za friko?

Ja tak zawsze robię jak potrzebuje euro. Przelew na Aliora, kupno waluty i wypłata w oddziale. Wszystko za friko, bez limitów. Tylko w weekendy nie kupuj bo kurs wyższy, wiadomo.
  • Odpowiedz
  • 0
@Krupier: bo karta jest natychmiast, podobnie jak blik i applepay w przeciwieństwie do standardowego przelewu, który wyjdzie w poniedziałek i będzie koło południa.
  • Odpowiedz
@FELIX90

@Krupier: bo karta jest natychmiast, podobnie jak blik i applepay w przeciwieństwie do standardowego przelewu, który wyjdzie w poniedziałek i będzie koło południa.


No tak. Pytanie czy naprawdę ci się tak spieszy. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@Vikersundbakken: eee?

@Krupier:
Gdybym nie miał revoluta i korzystał z ekantoru dla karty wielowalutowej a nie gotówki to byłoby to uciążliwe. Często kasę dokupuję na biegu.
Ale formy płatności zostawmy. To jest kwestia banku i ich dziwnego podejścia tak samo jak dziwne może być to, że przelewy natychmiastowe w moim banku są płatne.
Pomogłeś mi i bardzo ci dziękuję.
  • Odpowiedz