Wpis z mikrobloga

a mimo to inni dostają zarzuty


@Kaczypawlak: jeśli złamali prawo to bardzo dobrze

a nie oni


@Kaczypawlak: A tutaj to zwyczajnie kłamiesz, wiem że dla Ciebie dopóki nie zostaną rozstrzelani to sprawiedliwości nie stało się zadość, ale możesz jedynie postulować o zmiany w kodeksie karnym
  • Odpowiedz
jeśli złamali prawo to bardzo dobrze


@Leniek: to legalne jest w Polsce blokowanie dróg od tak?¯\(ツ)/¯

A tutaj to zwyczajnie kłamiesz, wiem że dla Ciebie dopóki nie zostaną rozstrzelani to sprawiedliwości nie stało się zadość, ale możesz jedynie postulować o zmiany w kodeksie karnym


@Leniek: sam kłamiesz i bronisz tych, którzy odpowiadają za całą sytuację. Jak to nie był zgłoszony protest to działali nielegalnie, a jak był i
  • Odpowiedz
to legalne jest w Polsce blokowanie dróg od tak?


@Kaczypawlak: A faktycznie, zapomniałem że jak ktoś łamie prawo to można go np. ostrzelać bez jakiejkolwiek odpowiedzialności jak proponował jeden z wykopków, nigdy nie mogę zapamiętać ustawy o świętej przepustowości xD

Przecież jak przyjeżdża policja to normalnie podejmuje wobec nich czynności. Wyobraź sobie że jeśli przejedziesz na czerwonym świetle a ja obrzucę twój pojazd kamieniami to obaj poniesiemy konsekwencje

W sytuacji
  • Odpowiedz
A faktycznie, zapomniałem że jak ktoś łamie prawo to można go np. ostrzelać bez jakiejkolwiek odpowiedzialności jak proponował jeden z wykopków, nigdy nie mogę zapamiętać ustawy o świętej przepustowości xD


@Leniek: to twoja wersja¯\(ツ)/¯ ja tam bym z odległości metra użył gazu pieprzowego czy coś, nawet bym ich trytytykami związał i zostawił na poboczu jak warchlaki

Przecież jak przyjeżdża policja to normalnie podejmuje wobec nich czynności. Wyobraź sobie że jeśli przejedziesz na czerwonym świetle a ja obrzucę twój pojazd kamieniami to obaj poniesiemy
  • Odpowiedz
to niech tobie ktoś tak zastawi drzwi do mieszkania albo niech się przyklei,


@Kaczypawlak: przykro mi że musisz żyć na ulicy

ja tam bym z odległości metra użył gazu pieprzowego czy coś, nawet bym ich trytytykami związał i zostawił na poboczu jak
  • Odpowiedz
przykro mi że musisz żyć na ulicy


@Leniek: ja mieszkam w domu, a na ulicy to cóż, jakbyś wychodził kiedykolwiek z piwnicy to byś zobaczył jak tam jest i do czego one służą.

mam nadzieję że na nich trafisz kiedyś, rób relacje na żywo zanim podejmiesz
  • Odpowiedz
to że nie popieram samosadu nie oznacza że popieram debili przyklejonych do asfaltu.


@Leniek: też mi samosąd, daj lepiej namiar do swojego lokalu gdzie mieszkasz to też to zablokuję(σ ͜ʖσ)

Kurde jak przyjdziesz do mnie to sie do ciebie przykleję:*


@Leniek: ale to ty się do mnie przykleiłeś, bo ciągle dzwonisz....
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak: mordo, żeby ci na mapie pokazało adres którego szukasz a nie twoją pozycje to musisz kliknąć szukaj jak już wpiszesz, poważnie samo wklejenie adresu nie wystarczy
  • Odpowiedz