Wpis z mikrobloga

mordo, żeby ci na mapie pokazało adres którego szukasz a nie twoją pozycje to musisz kliknąć szukaj jak już wpiszesz, poważnie samo wklejenie adresu nie wystarczy


@Leniek: ale ja w Warszawie pajacu jestem, nie mieszaj mnie w swoje kacapskie urojenia, a ty mi tu bronisz terrorystów od blokady miasta
  • Odpowiedz
ale ja w Warszawie pajacu jestem,


@Kaczypawlak: no współczuję, tak się ten budynek w kibucu który na mapie widziałeś nazywa?

a ty mi tu bronisz terrorystów od blokady miasta


@Kaczypawlak: i masz czelność coś mówić o urojeniach
  • Odpowiedz
no współczuję, tak się ten budynek w kibucu który na mapie widziałeś nazywa?


@Leniek: tak Trzaskowski residence się nazywa, faktycznie jeszcze mamy muzeum Polin. Mamy jeszcze siedzibę GW i mieszkanie Michnika. Jest jeszcze u mnie w mieście Żydowski Instytut Historyczny jeszcze i centrum badań nad holocaustem czy jak to zwą.

i masz czelność coś mówić o urojeniach


@Leniek: a w jakim celu tu przylazłeś? Bronisz pajaców od blokowania
  • Odpowiedz
dla rolników czy górników też byłeś taki wyrozumiały?


@Kaczypawlak: dokładnie tak samo, nigdy nie pochwalałem samosądu, od tego są służby, ja rozumiem że twój plemienny mental może tego nie ogarnąć, ale krytyka traktowania kogoś gazem nie oznacza pochwalania tego co robi.

faktycznie jeszcze mamy (...)


@Kaczypawlak: No miło że możesz się na co dzień mijać z kulturą
  • Odpowiedz
No miło że możesz się na co dzień mijać z kulturą


@Leniek: widzisz? Na Białorusi czy w Rosji u ciebie tego nie ma¯\(ツ)/¯

dokładnie tak samo, nigdy nie pochwalałem samosądu, od tego są służby, ja rozumiem że twój plemienny mental może tego nie ogarnąć, ale krytyka traktowania kogoś gazem nie oznacza pochwalania tego co robi.


@Leniek: a ja powiem ci to tak, gdzie mam to co mówisz i
Kaczypawlak - >No miło że możesz się na co dzień mijać z kulturą

@Leniek: widzisz? N...

źródło: comment_16324824096HMT5Wr54mvSS7gSpwaPOD

Pobierz
  • Odpowiedz