Wpis z mikrobloga

@Ludzik90: Czytałem raz długi wywiad z nim (chyba na weszło) oraz książkę jego ojca. Obydwaj to mitomani z wybujałym ego do tego pazerni na kasę i to w najgorszym tego słowa znaczeniu ale przynajmniej śmieszni :D
  • Odpowiedz
@KebabZostrymSosem: to fakt bo gra w galacie, osasunie czy atletico i to gra a nie siedzenie na ławie to nawet na dzisiejsze czasy robi wrażenie jeśli chodzi o naszych ligowców. Rozwala mnie ich niezachwiana pewność siebie, chciałbym tak umieć :D
  • Odpowiedz
@travis_marshall: @Ludzik90: ale chop zaliczył straszny zjazd swego czasu. Miał chwilę, że naprawdę super grał jak na ekstraklasowe warunki, a później wielka klapa. Boguski też coś takiego miał, że przez 3 miesiące był kotem, a później mega badziewiakiem.
To samo Kiełb, miał flow z piłką, potrafił mijać przeciwników itd... by po powrocie do Korony poruszać się po boisku jak Rasiak z 10 Szeligami na plecach.
O co w
  • Odpowiedz
@Ludzik90: Lamine w wieku 17 lat, mistrzostwo hiszpanii, byc moze mistrzostwo europy i nagroda mvp turnieju. Kosecki w wieku 17 lat brudne gacie po puszczeniu mokrego pierda. On ma takie pojecie o powaznej pilce jak ja o fizyce kwantowej xD
  • Odpowiedz
  • 7
@tomazzo69: trzeba się zgodzić z Koseckim, co Yamal może wiedzieć o poważnej piłce skoro go ominela polska mysl szkoleniowa. On debiutować powinien nie wcześniej niż w 26 rz jako młody obiecujący talent po wielu sezonach gry w rezerwach i wypożyczeniach do niższych lig xD
  • Odpowiedz
kosecki ty lepiej sprawdź czy Pani już została "przeproszona" bo o wielkiej piłce wiesz tyle co widziałeś na YouTubie
  • Odpowiedz
@prismo: Kapustka ma wszystko pod względem mentalnym i umiejętności, tylko i aż zdrowie mu na więcej nie pozwala.

Kosecki moim zdaniem miał naprawdę duży potencjał, ale od samego początku trwonił go na głupoty.

Boguski to i tak wyciągnął więcej z piłki nożnej, niż pozwalały na to umiejętności.

Kiełb chyba mentalnie nie dorósł do poważnej kariery piłkarskiej, tylko w innym wymiarze niż Kosecki. Gdy Kosecki bujał się w drogich samochodach, to
  • Odpowiedz
@pwone: ale to kto akat kto inny napisał.
Ale, jeśli chodzi o mental to nie wiem, chociaż potrafi się wysłowić, co czyni go mądrzejszym od 95% polskich piłkarzy, no ale dupę se wziął 10 lat starszą czyli jednak typowy polski miłkarz z mamuśką xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Ludzik90 Kubuś po prostu mierzy swoją miarą - miarą p0lackiego piłkarzyka o zerowym mentalu, któremu po jednym udanym sezonie w ekstraklapie odbija szajba i zaczyna pisać autobiografię w wieku 20 lat, tak jakby był już Messim (vide Kozłowski).

Ale czemu ktoś taki wypowiada się o piłkarzu z zachodu? Yamal w wieku 16 lat osiągnął 10x więcej, niż on przez całą "karierę".
  • Odpowiedz