Wpis z mikrobloga

Wiele jest rzeczy które przepełniony marazmem samozwańczy przegryw - milioner @Van-der-Ledre może znieść pod swoim wpisem o Wołyniu. Kwestionowanie jego (wygląda na to że dość mizernej) wiedzy historycznej. Sugestie że to polityczny trolling. Jednak z tego co widzę dostąpiłem zaszczytu praktycznie wyłącznego - usunięcia moich komentarzy. Za co? Spytałem jaką kwotę nasz milioner przelewa XD
Osobiście uważam że to miał być projekt z gatunku "patrzcie, przegrywy odrzucają bogatego incela, jak śmią", który z nudów ciągnięty jest dalej. Pamiętajcie więc żeby wykopowemu milionerowi nie zaglądać do portfela pytaniem czy coś przelał - od tego jest państwo. Za to średniej jakości propagandę posieje nam sam.
Niżej zdjęcie że usunął, akurat miałem otwarte w dawnej karcie. Nie odpisywałbym dalej, po prostu bawi mnie ten brak skóry w grze przy jednoczesnym moralnym pouczaniu. Coś to częste dziś na wypoku.
https://wykop.pl/wpis/77170857/z-tym-wolyniem-to-ciekawa-sprawa-nikt-juz-nie-chce/strona/3
#ukraina #wojna #przegryw
Usmiech_Niebios - Wiele jest rzeczy które przepełniony marazmem samozwańczy przegryw ...

źródło: vdl2

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Crusader_Universalis: i potężnymi finansami których akurat nie może przeznaczyć na sprawę, zamiast tego pisze lekko przekłamane posty.
Żeby nie jakaś dziwna skłonność potężnych pościarzy o Ukrainie do usuwania postów z pytaniami ile przelali zostawiłbym sprawę w spokoju, ale to drugi taki przypadek dziś.
  • Odpowiedz
Że wgl wy akceptujecie że milioner z własnym jachtem może być przegrywem świadczy ile ten tag jest wart XD


@BarBer1987: wrzuca śmieszne żaby o północy, tyle wystarczy do poklasku na tagu, ehh...
  • Odpowiedz