Wpis z mikrobloga

#pkobp #banki #kontabankowe

Ma ktoś konto Aurum, bo mi proponują? Wydaje się spoko opcją, bo jest karata bez przewalutowania. Czy jest coś lepszego obecnie na rynku? Mam w Milenium i zastanawiam się czy nie przejść.

Karta bez przewalutowania w Polsce i za granicą, także przez internet.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smalczyk1: ja bym PKO nie tknął końcem kija ale to przez ich aplikację i sposób prezentowania transakcji. Zwróć uwagę że w przypadku braku przewalutowania mówią o kontach walutowych i karcie wielowalutowej. To co innego niż brak prowizji od transakcji jak w Millennium czy w mBanku z Visą Świat
  • Odpowiedz
@smalczyk1: innymi słowy, żeby nie było przewalutowania musisz mieć u nich konto walutowe i środki na nim :) chcąc zapłacić w Indiach kartą pobiorą prowizję w wysokości 4% od wartości transakcji
  • Odpowiedz
@smalczyk1: ja mam konto aurum od kilku lat i karte kredytową platynową. Właśnie wracam z wakacji gdzie wszędzie płaciłem kartą. Mam tylko jedno konto aurum bez wielowalutowości i mam tam zł. Płaciłem kartą w euro i mi przewalutowywało po kursie 4,27zł więc zero dodatkowych opłat.

Jedynie by konto było darmowe musisz mieć regularne wpłaty na konto 9k netto i rocznie wydać ileś tam k kartą kredytową ale to po prostu
  • Odpowiedz
@smalczyk1: chyba się da bez kredytówki ale nie wiem jak wtedy z płatnościami w euro z karty aurum. Jak będziesz płacił w złotówkach i miał regularne wpłaty po 9k msc albo 150k w lokatach to masz za darmo konto a apka na androida bardzo mi się podoba.
  • Odpowiedz
Wydaje się spoko opcją, bo jest karata bez przewalutowania


@smalczyk1: w Millennium (w którym podobno teraz jesteś) jest bezprowizyjne przewalutowanie na zwykłej karcie do konta (Millennium 360) z limitem 5 tys. zł / mies. Jeżeli zależy Ci głównie na przewalutowaniach i jesteś klientem z segmentu premium to zobacz "Moje konto Premium" w BNP Paribas. Tam jest nielimitowane bezpłatne przewalutowanie kartą po kursie MasterCarda, bezpłatne ubezpieczenie rezygnacji z podróży (w przypadkach
  • Odpowiedz