Wpis z mikrobloga

@pieknylowca: Mnie szczerze mówiąc ten Książulo wkurza też, bo nie ma kompletnie żadnego backgroundu w gastro, zachwyca się jakimiś hamburgerami dla psa z Radomia + jest takim typowym chłopkiem roztropkiem, a wypowiada się i recenzuje.

Jasne, można mówić, że on wypełnia jakąś nisze na rynku, że on jest taki spoko chłop, że on nie aspiruje do miana krytyka. Z tym że zalewając media takim contentem dokonuje się pewnego rodzaju pauperyzacji
  • Odpowiedz
@pieknylowca: Gość dosłownie je kebaby i dzieli się swoimi wrażeniami, a właścicieli lokali to boli. Akurat za lokale kebabowe powinni sie ostro wziąć, bo mięso "wołowe" lub "wołowo-baranie" to zwykłe oszustwo w znacznej części lokali. #!$%@?ć kary i niech bankrutują, jak nie potrafią uczciwie prowadzić biznesu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ale mnie śmieszy jaki ból dupy wywołuje gość nagrywający jak je kebaby.


@pieknylowca: Mnie za to śmieszą pólanalfabeci. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS Słowotok jest podstawowym symptomem choroby, która powinna być bezzwłocznie leczona.
  • Odpowiedz
Spokojnie, jeszcze chwila i jego fame przeminie. Jego
" testy" są w #!$%@? stronnicze, nieobiektywne, psuje ludziom biznesy bo np zamówił pozycję której nie lubi i dziwi się że mu nie smakuje xD. Mam nadzieję że karma wróci do tej dwójki
  • Odpowiedz