Wpis z mikrobloga

Mirki muszę Wam się z czegoś wyżalić.
Od miesiąca jestem w związku z dziewczyną. Bardzo się kochamy, dlatego zdecydowaliśmy się zamieszkać razem. Wiadomo, wspólne życie, wspólne wydatki, więc mamy konto, wspólne konto w banku. Ustaliliśmy, że cały hajs z naszych wypłat leci właśnie na to konto.
Niestety w miniony wtorek pokłóciliśmy się dość mocno, do tego stopnia, że mój #rozowypasek nie odbierał telefonów.
Wracając z pracy musiałem zatankować samochoód, bo rezerwa się zbliżała, a nie lubię, gdy świeci mi się żymianin na desce.
Zajechałem na stację, zatankowałem, idę do kasy. Okazało się, że w portfelu pusto, na moim prywatnym "koncie na życie" też pusto.
Dzwoniłem do kobiety, żeby przelała mi pieniądze z naszego wspólnego konta na zapłatę rachunku. Oczywiście ona dalej obrażona, nie odbiera.
Za mną kolejka jak w czasach PRL, bo stacja paliw ma tylko jedną kasę. Chłop za mną zaczyna się awanturować, reszta oczywiście go popiera.
Na szczęście kasjer okazał się być mega spoko gościem i zapłacił za mnie. Umówiliśmy się, że jutro, gdy będzie na zmianie, oddam mu pieniądze.
Najadłem się trochę wstydu, ale udało się wyjść cało z sytuacji.
Najważniejsze to teraz pogodzić się z kobietą, bo bardzo mi na niej zależy i nie lubię się kłócić.
Z otrzymanych 200 zł od kasjera zostało mi 20 zł, myślicie, że kwiatek będzie dobrym pomysłem na przeprosiny?

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #milosc #seks #zwiazki #pdk
  • 6
  • Odpowiedz
@PukierCud3r: małżeństwo, ale na wspólne konto przelewamy tylko 60% wypłaty, z tego opłacamy rachunki, a reszta idzie na oszczędności. 40% wypłaty zostaje u każdego na "swoje wydatki". Zresztą co to za pomysł, że po miesięcznym związku ma sie wspólne konto xDD pewno bait.
  • Odpowiedz
Wiadomo, wspólne życie, wspólne wydatki, więc mamy konto, wspólne konto w banku. Ustaliliśmy, że cały hajs z naszych wypłat leci właśnie na to konto.


@PukierCud3r: XD 'Wszystko' ląduje na 1 konto. Po co komu własny hajs. No może właśnie na takie sytuacje jak teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zajechałem na stację, zatankowałem, idę do kasy. Okazało się, że w portfelu pusto, na moim prywatnym
  • Odpowiedz