Wpis z mikrobloga

Panowie,

jako amator gravela, potrzebuję kupić koszulkę na rowerek.
Oczywiście mógłbym jeździć w zwykłej coś ala na siłownię.
Jednakże opcja trzymania telefonu na plecach mnie kusi. ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Pytanie w takim razie, gdzie sie zaopatrzeć ALE NIE ZA MILIONY.
Generalnie gacie mam z decathlonu z wkładką i o dziwo jest spoko, bo dupsko po ~140km nie boli.
Docelowo w przyszłości będę oczywiście chciał kupić coś lepszego.

Jednocześnie! Pytanie, gdzie polecacie kupić coś ala plecak? worek? na plecy i czy w ogóle polecacie takie rozwiązanie?

Widziałem, że ludzie mają takie z rurką i czymś na wodę

// Tak wiem, trochę chaotycznie napisałem :P

#rower
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Estetykatopodstawa: tanio? AliExpress. Rion ma przyzwoite koszulki po ok 60-80 zł (dla nowych kont taniej)

Jeśli spodoba Ci się u chińczyka, to warto sprawdzić marki Ykywbike, Spexcel, Darevie. Sporo koszulek wygląda jak jeden model rebrandowany przez kilku producentów.

4F - mają swoje koszulki, często na wyprzedażach za ok 100-150
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa jeżdżę z Rockriderem, z bukłakiem za 69zł i bardzo polecam. Wchodzi litr wody i jakieś drobiazgi, nie czuję go w ogóle podczas jazdy na dłuższe dystanse.
Co do ciuchów z tańszych polecam Decathlon, Rogelli, Dare2b.
  • Odpowiedz


@MoonlightSh: Testowałes kiedys taki plecak? Ja testowałem i nie polecam, plecak jest cięższy, mniej foremny, mniej pojemny i samo przesuniecie srodka ciezkosci powoduje ze jest niestabilny i niewygodny. na dojazd do pracy moze taki plecak jest fajny ale napewno nie sa to plecaki przeznaczone do klepania kilometrow.
  • Odpowiedz
@HHokuss: nie testowałem, kupiłem i używam. Jestem z niego bardzo zadowolony. Bardzo wygodny, dobrze wykonany, nie zauważyłem tych wad o których wspominasz. Przy czym ja piszę o Deuterze Air o pojemności raptem 12 l, to jest mały plecak.
  • Odpowiedz
@MoonlightSh: Ja p------e takie bydle mu kazałeś kupic i polecałeś do sprawnego poruszania sie gravelem na wertepach? Chłop pisze o wyprawach rowerowych po 150km a ty mu polecasz tornister szkolny na plecy? Po cholere takie głupoty mu piszesz? Przecież on nie chce plecaka na dojazdy na uniwerek czy do korpo?
  • Odpowiedz
@MoonlightSh: Wiedziałem ze taka bedzie odpowiedz, brak argumentów, wodolejstwo. Sam przerobiłem wiele plecaków, rowerowych i tych biegowych, i generalnie poleciłeś mu tornister na dojazdy do pracy.
  • Odpowiedz