Wpis z mikrobloga

kobiety nie są romantyczne, kobiety tylko grają rolę romantycznych. Kobieta nigdy nie pokocha was tak mocno jak wy kochacie ją. Jej miłość zawsze będzie jak przywiązanie do samochodu. Jest fajny jak dobrze działa, jak jest drogi i z wyższej półki to respekt tylko rośnie, ale jak się zepsuje to bez większych sentymentów znajdzie sobie nowy.

#przegryw #redpill #blackpill #zwiazki #logikarozowychpaskow #p0lka #logikaniebieskichpaskow
harold97 - kobiety nie są romantyczne, kobiety tylko grają rolę romantycznych. Kobiet...

źródło: sam

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@harold97: myślę że nie tylko kobiety i na pewno nie można powiedzieć że kobieta jako rodzaj taka jest. Są po prostu na świecie ludzie oportunistyczni i narcystyczni, zarówno kobiety jak i mężczyźni. Chłop najlepiej zrobi jak będzie takich trzymał od siebie z daleka.
  • Odpowiedz
@harold97: Odpowiedź jest jasna i prosta - Natura. Kiedyś życie kobiety głównie zależało od tego jakiego ma mężczyznę bo ten zapewniał utrzymanie i ochronę, więc u kobiet wykształciła się miłość oportunistyczna zamiast romantycznej jak u chłopów.
  • Odpowiedz
  • 11
@LostHoldenCaulfield: Normalne kobiety to od 18 roku życia są już zajęte przez ładnych, bogatych i dobrze sytuowanych rówieśników albo lekko starszych
Czemu ?
Bo właśnie są ogarnięte i ogarnięta laska będzie chciała najlepszego typa i wybierze takiego który oprócz tego wszystkiego nie jest małostkowym oskarkiem tylko dobrym facetem
Wbrew woli normictwa co widzi takie laski u swojego boku przeciętnych normików XD
  • Odpowiedz
@harold97 przeciętny normik po 18-20stce ma bazyla 1.60 cm/110 kg do 18 jeszcze coś normalnego puknie ale też bez rewelacji. Takie życie w kraju gdzie na 100 kobiet przypada 124 mężczyzn.
  • Odpowiedz
  • 2
@elena-mary: no normictwo samo przecież mówi, że wygląd nie ma znaczenia i tym usprawiedliwiają swoje desperackie zaloty do lasek z nadwagą sięgającą trzech podbródków ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Bo właśnie są ogarnięte


@harold97: No nie XD nie są. Gdyby były to przecież miałyby mieszkania, samochody i nie potrzebowałyby łapać się dobrej gałęzi żeby "jakoś to było" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie mylmy wyrachowanego k*****wa z ogarnieciem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jak ktoś urodzi się z dobrą pulą genów to jest czyste RNG i jego wkład w to był żaden.
  • Odpowiedz
  • 1
@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: no jest ich 0,5 % takie brutalne życie, nie bez powodu podkreśliłem, że chodzi o dobrych facetów a nie oskarków chamskich,
takich facetów co oprócz tego, że każdy chce z nimi napić się piwa i zakumplować to jeszcze mają kasę i wychowali się w domach bez problemów
  • Odpowiedz
@harold97: widze, ze i tobie odwala. Badz wiec cale zycie sam. Ps jaka wy kórwa macie mentalnosci niewolnikow to sie nie dziwie, ze was nie chca. Niby walczycie z kobietami a jak jedna powie, se wyglad jest wazny to klekacie i traktujecie to jak prawde objawiona a jak ktos wam wyciaga reke, nie badzcie niewilnikami, ja wam pomoge, to go korwa atakujecie. Serio, niktorzy stad powinni isc na leczenie. Blok.
  • Odpowiedz
@harold97: ale ja mialem na myśle femoidy humanoidy a nie 0skarków XD

Większość larw jednak nie ma ani wyglądu, ani własnego mieszkania o samochodzie to juz nie wpominam XD Yebią w farbrykach smrodu za jakieś grosze albo goowno korpo za 6k i myślą ze są kimś XD

To mam na myśli. Ich wymagania są nieadekwatne do tego co sobą reprezentują a to przez spermiarzy którzy zaburzyli rynek.

Spermiarstwo powinno być
  • Odpowiedz