Wpis z mikrobloga

@Nortom: zobaczysz co się będzie działo w Warszawie w strefie STC. Firmy usługowe, budowlane, ludzie będą zakupy autobusami wozić?
  • Odpowiedz
  • 1
@skaza: to był akurat klient indywidualny pod sklepem budowlanym, ale muszę przyznać, że skuterem 50cm3 wieźć 4 worki betonu to szacun xD (czwarty miał jeszcze pod tyłkiem)
  • Odpowiedz
@Nortom: ale wiesz że taki motorek udźwignie spokojnie dwie osoby. a te worki ważą mniej niż jedna osoba. jestem w azji i takimi motorkami tutaj jeżdżą całe wieloosobowe rodziny także ten
  • Odpowiedz
@skaza: w wawie już działa scyzoryk od 2 tygodni. Coś się dzieje bo nie zauważyłem?


@dqdq1: jeszcze nie, zobaczysz jak zakażą benzyniaków i wypadną Pandy, Seicenta, Golfy, Polówki, A3 i tak dalej
na razie ludzie korzystają z innych samochodów, diesle już posprzedawali i zamienili na benzynówki
  • Odpowiedz
@Nortom: ekonomicznie przewiózł sobie 4 worki cementu. Nie musiał nikogo prosić, nie musiał nikomu płacić (o ile to jego skuter ale pewno tak). Wykazał się zaradnością, tutaj nie ma nic do śmiania.
  • Odpowiedz
zobaczysz co się będzie działo w Warszawie w strefie STC. Firmy usługowe, budowlane


@skaza: gdzie wy żyjecie? Ja na zadupiu w małopolskie i gros firm budowlano-usługowych typu janusz i szwagier, albo zięć i piekarnia jeździ nowymi busami.

ludzie będą zakupy autobusami wozić?


@skaza: matkobosko koniec świata żeby kilometr z siatką albo plecakiem na piechotę przejść albo autobusem czy rowerem przejechać.
  • Odpowiedz