Wpis z mikrobloga

nikogo nie korci zeby zapisać się do kogos z ludzi sukcesu?
Chetnie bym poczytał/poznał cały proces. Co za materiały dostają / jak wyglądają te szkolenia.
#frajerzyzmlm
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Strzalka: jest na YT materiał pokazujący ten wstępny etap, w którym opowiadają farmazony jacy to z nich inwestorzy. Oczywiście największy nacisk, już na tym etapie jest na naganianie kolejnych jeleni.
  • Odpowiedz
@Strzalka lepiej nie bo będziesz miał #!$%@? potem do końca życia - odciąłem się od tego gówna dobre 4 lata temu, do końca jak w Polsce mieszkałem to ci przestępcy mnie potrafili tylko gnojić. Musiałem za granicę wyjechać, żeby z dala od tej mafii ułożyć sobie życie
  • Odpowiedz
@DeutscheGesetze osobom prowadzącym tak nie podobała się moja osoba, że specjalnie zrobili o tym webinar, żeby mnie gnojić xd #!$%@? mnie z mieszkania w którym mieliśmy robić biznes - #!$%@? tam prosto na ulicę xd
I żeby miało się na tym skończyć, ale #!$%@? nie - gdy zrezygnowałem z tego gówna kompletne, to zaczęli rozsyłać zdjęcia z tych ich spotkań ze mną na nich i ludzie zaczęli mnie w nowej pracy
  • Odpowiedz
@Strzalka nie na czarnej liście, poprostu byłem #!$%@? wolontariat i po tym jak już nawet mieszkać gdzie nie miałem (po tym mieszkaniu ala "tiktok hause") to zrezygnowałem
Kto by nie zrezygnował po czymś takim xd

Na czarnej liście nie byłem - myślę, że już dawno doszli do głupiego wniosku, że jak mi zrobią tak na złość żebym nie miał nic kompletnie w swoim życiu i popadne w depresję to przyjdę do
  • Odpowiedz
@brednyk bezpośrednie naganianie frajerów na piramidę finansową ze sprzedażą bezpośrednią
Startery za 170 PLN, jak zaprosisz ileś tam ludzi do miesiąca to masz hajs i iluzja tego że gdzieś tam ktoś kiedyś na dole tej piramidy będzie to sprzedawał - tylko nikt nie sprzedawał xd
Osoby prowadzące uczyły cię jak naganiać ludzi nie jak sprzedawać...
  • Odpowiedz
@brednyk #!$%@? z tymi produktami, #!$%@? mi 7 lat mojego życia - dzień w dzień przeżywam ten sam dramat, bo te #!$%@? postanowili przywłaszczyć każdy cal mojej prywatności.

Ja nie mogę mieć normalnego życia, przyjaciół, tego, że kończę pracę i wychodzę o godzinie 14.00 i mam wszystko w dupie. To nie jest praca to bycie niewolnikiem 24 godziny na dobę. Masz robić, zachowywać się i myśleć jak oni ci każą.

W
  • Odpowiedz