Wpis z mikrobloga

Szukanie roboty jest #!$%@? XD
W tym roku skończyłam liceum i postanowiłem sobie poszukać pracy, ale idzie mi z marnym skutkiem.
Jestem świadom, że jako młody chlop bez konkretnego zawodu, umiejętności i doświadczenia nie mam dużej wartości na rynku pracy, ale jak ja mam zdobyć te rzeczy jak mnie nawet do jabanej Żabki nie chcą przyjąć XDDD.

Nie wiem czy moje CV jest #!$%@? czy coś innego źle robie, prawie żadna firma się do mnie nie odezwała, a jak już chcieli jakieś dodatkowe dokumenty do procesu rekrutacji.

Nawet nie wiem czego powieniem oczekiwać i jakie są realia pracy w Polsce, bo ja prawie w ogóle nie pracowałem czasami dorywczo w jakiejś gówno robocie ( ͡° ͜ʖ ͡°) za marne grosze. Aplikuje na wszystko jak leci xd i też nie wiem czy to dobra taktyka i niektóre oferty wydają się straszne podejrzane typu odpisywanie na wiadomości 5k na rękę XDDD.

DOROSLE ZYCIE JEST #!$%@? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#pracbaza #przegryw #pracait #praca
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jkl777: W gówno robotach ale nie kompletnych januszexach to mam wrażenie że w pierwszej kolejności patrzą po zdjęciach i wybierają takich co nie wyglądają na patusów/alkoholików i są pełnosprawni intelektualnie i dopiero wtedy wybierają konkretne osoby
  • Odpowiedz
@Jkl777: do żabki po liceum? Chłopie gdzieś Ty się uchował, do tak prestiżowej firmy to przynajmniej 5 lat doświadczenia, wykształcenie wyższe i znajomość języków obcych bo jak z ukraincami się dogadasz
  • Odpowiedz
w pierwszej kolejności patrzą po zdjęciach


@Kernwaffe: XDDD to w cv sie daje zdjęcie? no ok jak sie chcesz zatrudnić jako model, kelner czy sprzedawca to rozumiem jeszcze bo nie wypada żebyś miał wtedy morde bandziora XD

Ale nawet przemcel dostał robote w jakimś Lidlu a morde ma jak popromienny mutant XD

Ja tam nie daje nigdy zdjęcia do cv bo po chui? XD
  • Odpowiedz
@Jkl777: gdzie mieszkasz? nie wiem jak w innych miastach, ale jak ja szedłem do pierwszej pracy (8 lat temu) to wystarczyło przejść się po centrum handlowym i miałeś 5-10 ofert pracy, bo prawie wszędzie kogoś szukali. Ale to może kwestia Warszawy, albo przez te pare lat się jakoś mocno zmieniło.
  • Odpowiedz
@Jkl777: duzo zalezy od tego z jak duzego miasta jestes. Jesli duze miasto to nie da sie nie znaleźć pracy. jeśli #!$%@? to nie ma rady spróbuj przejść się po jakichś marketach/kołchozach/januszexach i dostać cokolwiek ewentualnie zapisz sie do urzedu pracy - na stronie internetowej mozesz podejrzeć jakie tam mają oferty pracy (często oferty są tylko i wyłącznie w urzędzie i nie ma ich na takim olx/pracuj.pl) a co do
  • Odpowiedz
  • 0
@kapitan-zbik-90: nie mówię że nie ma roboty, ale pomimo składania kandydatury na różne stanowiska zero odzewu xd. Słyszałem że lepiej jest bezpośrednio przychodzić do pracodawcy i dawać wydrukowane cv, ale wizja chodzenia wszędzie po kolei i drukowanie na okrągło CV średnio mi się widzi xd
  • Odpowiedz
  • 0
@depish: no właśnie mieszkam w takim średnim mieście niby praca jest ale nie ma tysięcy ofert w których mogę przebierać. I samym problemem nie jest brak pracy tylko brak odzewu XDDD większość ludzi których znam mają jakąś tam robotę, a ja gówno.
Nie wiem co ja robię źle na serio, chyba wyczuwają że jestem #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz