Wpis z mikrobloga

#kononowicz wu es wu to jest jednak konkretny gosc, ktory potrafi dymic. przez kilka godzin obiecywal, ze pojedzie w 3 miejsca i zniszczy pawelka, i tak tez zrobil. Dymy i wyjasnianie wg piotrusia:

-ja pojade na lotnisko ja go tam wyjasnie, ze robi bez uprawnien, ja wam pokaze - tez piotr na lotnisku: posiedzial grzecznie 3 minuty na barierce i se pojechal,
- ja pojde na zajezdnie i tam ich wszystkich rozwale, jak gnoj po polu - tez piotrus - o, brama, nie moge tam wejsc bo zadzwonia po policje. o lajta scina bo serwery tu sa. no dobra to ide,
- ja pojade na bruna do spoldzielni i tam pawlowi narobie gnoju! - tez piotrus - widzieliscie pawla kolodzieja? znacie pawla kolodzieja? nie? no dobra, to dzieki, do widzenia.
No widzisz pawel, to tylko poczatek! jak bedziesz dalej gadal to zobaczysz!

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) #patostreamy
  • 9
  • Odpowiedz
@k-pow: no najlepsze jak podjechał pod zajezdnie i sie odbił od ciecia xD jedyne co potrafi to kupić ćwiartke żołądkowej i spożyć ją w miejscu publicznym pod trzepakiem
  • Odpowiedz
@k-pow: te wszystkie "rewelacje" wsw to o kant d**y można potłuc. obiecywał jakieś "bomby", które okazały się zwykłymi kupkami piachu. miał uwalić barneja, a tylko się ośmieszył. do białegostoku juz nie pojedzie, bo po pierwsze nie ma czym, a po drugie wizyta może skończyć się w choroszczy 'na badaniach'. w mieszkaniu może sobie fikać, ale nie na gościnnych występach.
  • Odpowiedz
  • 2
@droga_krzyzowa: z nim tak zawsze. jak chwalili barneja ze gdzies pojechal i cos tam zrobil to wsw zawsze 'kurrrrrrrwa ja to bym tam zrobil kurrrrwa gdybym tam byl, najwyzej by mnie zamkneli, sram na to'. no to pokazal (juz nie pierwszy raz, zielonego tez mial rozniesz a byla zbijana piatka pod zodiakiem).
mysle ze oficjalnie mozna go uznac najwiekszym 'bystrzakiem' uniwersum.
  • Odpowiedz
  • 1
@droga_krzyzowa: to ze przegra jest pewne. Przez pol roku jezdzil i praktycznie oskarzal go o morderstwo, podczas gdy prokuratura nie postawila zadnych zarzutow. Jedyne co moze go wybronic do zolte papiery, mysle ze nie mialbym problemu zeby je zrobic
  • Odpowiedz