Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, bo już nie wytrzymie xD oglądam te filmiki dexterowskiego, w sumie śmieszne i mi się podoba, ale jedno nie przestaje mnie zastanawiać - te donate'y gościa "tw". Typ co live'a mu przelewa jakieś absurdalne kwoty, rzędu 10k za cały stream. O ch*j tu chodzi? Gość to jakiś krakowski Jeff Bezos, który uwielbia oglądać filmiki z delivery, czy po prostu typ pierze hajsy, a dexter dostaje działkę za bycie mułem? :D

#glovo #delivery #ubereats #dexterowski #polskiyoutube #wolt #krakow
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CrazyxDriver: 500 czy 1000 zł to jeszcze ok, ale typ co live'a mu kilka tysięcy wysyła. i to dosłownie na każdym live - na ostatnim JEDEN donate był na 5k PLN. raz czy dwa może się coś takiego zdarzyć, widziałem u innych, ale nie #!$%@? na każdym jednym.

to poważnie mi śmierdzi jakimś praniem hajsu
  • Odpowiedz
@smilealittlebit: @CrazyxDriver pranie hajsu jak nic. Zębacz robi live raz na jakiś czas, czy to wieczorem czy to od 7 rano i zawsze siedzi z nim ten cały "tw" który jest jego ziomkiem. Wysprzeglił się, że Zębacz ze swoją maciorą chodzą z nim na kawkę itd.
Umawiają się na live, kasa jest prana i tyle.
Ile to też tak apropo się słyszało, że dostawcy glovo przy okazji dostarczają coś
  • Odpowiedz
@CrazyxDriver: #!$%@? wie tak naprawdę, typ zrobił sobie z dostawcy burgerów jakiś pet project, a tamten cieszy japę i atakuje każdego, kto się odważy odezwać na ten temat xD żałosne w #!$%@?ę, ale w sumie czego się spodziewać
  • Odpowiedz