Wpis z mikrobloga

jak się zyje w szczecinie? drogi jest wynajem pokoju/mieszkania? no i jak z pracą? mieszkam w mieście 100k więkoszość to starzy ludzie i od roku nic nie znalazłem, sądzicie że taki debil jak ja znalazłby prace w szczecinie? (nioe mam studiów) #szczecin #pracbaza #przegryw
  • 11
  • Odpowiedz
od roku nic nie znalazłem, sądzicie że taki debil jak ja znalazłby prace w szczecinie?


@mmmod: w jakiejs zabce to cie chyba zawsze wezma, tam to takie patusy potrafia pracowac ze chyba biora kazdego kto ma chociaz jedna reke i noge.
  • Odpowiedz
  • 1
@mmmod: szczecin jest dość drogi jak na to co oferuje jeśli chodzi o wynajem meiszkania, ale to pewnie przez to, że sporo osób tam pracuje w Niemczech i ma niemiecką pensje.
  • Odpowiedz
@mmmod: w Szczecinie się fajnie żyje ale to zależy od twojego zawodu. Tanio nie jest bo bliskość granicy zawsze podbija ceny. Ok. Taniej niż w Poznaniu ale różnic nie ma tak wielkich jak różnica pomiędzy miastami. W Szczecinie bliskość morza i granicy to bardzo duży atut jeśli np lubisz weekendowe wypady do Berlina czy nad może jednodniowe i masz auto to w ogóle luks. Największym atutem miasta w porówaniu do
  • Odpowiedz