Wpis z mikrobloga

@mentari: jest taka książka "Trolle Putina" wiele osób poleca, mimo że ma kilka lat, to mechanizm ten sam, jeszcze nie ruszyłem, bo mam długa listę zaczętych książek do skończenia, ale jest na szczycie listy.
Jak ktoś chce pożyczyć ebooka, to priv.
  • Odpowiedz
@mentari

natłok kacapskiego ścierwa na fejsbuku to tylko u mnie?


Tak, tylko u ciebie.

Nie wiem co oglądasz, ale u mnie są jakieś memy o technologiach i filmiki DIY.
  • Odpowiedz
czy ten natłok kacapskiego ścierwa na fejsbuku to tylko u mnie?


@mentari: nie, nie wiem jakie algorytmy o tym decydują, ale ruskiego i antyukraińskiego gówna pokazuje się mnóstwo, przez profile wychwalające rosyjski sprzęt wojskowy (serio kilka dni pod rząd różne profile zachwycające sie wspaniałym i potężnym rosyjskim lotniskowcem (który dawno już rdzewieje w stoczni remontowej), przez profile typu "beautiful places" pokazujące kreml czy inne ruskei zabytki, po proile wrzucające fejkowe
  • Odpowiedz
Jest masa debili Polaków "patriotów" którzy chcieliby wygranej Rosji i pokoju z nią XD po prostu bezmozgie malpy


@fajnopolakgej: KIEDY W KONCU SKONCZOM SIE TE PRZYWILEJE DLA UKRAINCOW, TO JUZ NIE JEST POLSKA TYLKO UKROPOLIN!!! OSTATNIO NIE MOGLEM SOBIE KUPIC HARNASIA W ZABCE BO EKSPEDIENTKA OCZYWISCIE NIE PANIMAJU!!!! TYLKO WIELKA POLSKA KATOLICKA NARODOWA, POZDRAWIAM SERDECZNIE Z BRIGHTON
  • Odpowiedz
@mentari: Hmm a nie zauważyłeś, że na fejsbooku ogólnie content ostatnio wygląda jak generowany przez AI a rozmowa pod nimi jest równie generyczna?
Też mam tonę ścierwa ale nie tylko ruskiej propagandy. Stosują to też nagminnie polskie partie polityczne od lewa do prawa (a pis to nawet do porzygu). Cały czas czytam podobne teksty, rozmowy pod artykułami (swoją drogą też z AI xD) są jak te grupki ludzi co się
  • Odpowiedz