Wpis z mikrobloga

Mam jutro parę godzin do przeczekania w Krakowie lub okolicach z dwójką dziesięciolatków. Podsuniecie jakieś pomysły jak fajnie spędzić ten czas? Myślę o kąpieliskach, np. Zakrzówek, znalazłem także Muzeum Gier, ewentualnie jakieś kino. Chętnie przygarnę jeszcze jakieś pomysły. Dzięki.

#krakow
  • 21
  • Odpowiedz
@kot_paskowy: Na Zakrzówek się pewnie nie dopchasz, bo liczba miejsc ograniczona i wpuszczają za kolejką. Przy takiej temperaturze to rzeczywiście kino, albo galeria z klimatyzacją.
  • Odpowiedz
Muzeum Gier


@kot_paskowy: @saligia: tylko w zimne dni. Tam jest od tych maszyn lampa jak #!$%@?
Kąpielisko wybierz raczej mniej oblegane, bo na Zakrzówek stoi się w kolejce do wejścia ;d może Bagry? Odświeżyli plaże i nie ma "bramek" na wstępie. Ew. Przylasek Rusiecki.
  • Odpowiedz
@kot_paskowy jedyny odkryty basen w Krakowie, czyli KS Wanda tzw. Wandzianka i okolice, czyli Zalew Nowohucki (place zabaw, lody, spacerki, tężnia solankowa)

Ewentualnie kąpielisko Kryspinów lub kąpielisko Przylasek Rusiecki (wejście za darmo, ale 40 zł za wjazd autem na cały dzień, chyba że masz kartę dużej rodziny to gratis)

W Arcade Museum jutro będzie tak duszno że się zesracie - tam jest zawsze duszno od samych maszyn, a do tego wszystko jest w hali blaszanej.
  • Odpowiedz
@kot_paskowy: ogród doświadczeń lub cogiteon, kwestia tego jak bardzo ci zależy na nieupale. Może zoo? W lesie jest, dojedziecie z okolic Błoń autobusem, a jeśli rano wystartujecie to powinien być parking bez problemu dostępny.
  • Odpowiedz
@kot_paskowy jeśli bardziej edukacyjnie ale w ciekawym wydaniu to polecam centrum Womai niedaleko galerii krakowskiej. Mają dwie interaktywne wystawy - w stronę światła (doświadczenia fizyczne/ optyczne) oraz w stronę ciemności, gdzie twój niewidomy przewodnik pokazuje ci jak wygląda codzienne życie z jego perspektywy (oprowadza po całkowicie zaciemnionym pomieszczeniu)
  • Odpowiedz