Wpis z mikrobloga

Faceci nie wiedzą czego chcą i sami sobie zaprzeczają.

Mówią: "chcę partnerki, która idzie ze mną przez życie, stanowimy dla siebie wsparcie"
Rzeczywistość: "ale to do twoich obowiązków należy dbanie o dom, pamiętanie o różnych rzeczach i datach, gotowanie i pranie, jestem tradycjonalistą"

Mówią: "prawdziwa kobieta jest uległa wobec swojego faceta i daje mu się prowadzić"
Rzeczywistość: "nie możesz wykrzesać z siebie większej inicjatywy? Ciągle to ja coś inicjuje a ty jesteś bierna"

Mówią: "inicjuj więcej"
Rzeczywistość: "nie podoba mi się twoja opcja, i tak zrobię po swojemu a w ogóle twój pomysł na wakacje jest kijowy i nudny"

Mówią: "bądź bardziej asertywna"
Rzeczywistość: "jak to nie podoba ci się mój pomysł? I tak zrobię po swojemu! Nie podoba ci się moje zachowanie? W takim razie będzie jeszcze gorsze!" (Foch za stawianie granic).

Mówią: "możesz mi zaufać i powiedzieć, co ci dolega, że ci tak smutno"
Rzeczywistość: "takie jest życie a ty robisz z siebie peezde"

Mówią: "dbaj o znajomości, wyjdź do koleżanki"
Rzeczywistość: "jak to byłaś u koleżanki? To dlatego na obiad zamiast dwóch dań i ciasta, jest tylko jakaś prosta zupa!"

Mówią: "jesteśmy parą, ty jesteś przedłużeniem moich rąk a ja twoich, czego ja nie zrobię, ty mi pomożesz, i odwrotnie"
Rzeczywistość: "jak to mam obrać ci ziemniaki do obiadu, a co sama nie potrafisz robić tak prostej rzeczy?"

Niebiescy, czemu jesteście tacy zebani?

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #p0lka #zwiazki #seks
  • 73
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Dlatego się żyje tak jak Tobie jest dobrze a nie wiecznie próbuje się zadowalać chłopa. Bo chłopy przychodzą i odchodzą i nawet jak będziesz sobie flaki wypruwać, żeby on był zadowolony to i tak tego nie doceni xD Moim zdaniem nie warto zatracać siebie byleby komuś imponować.
  • Odpowiedz
@BiauoRycerz: Tak jest, musi być hobby wybrane przez p0lusa bo wszystkie zainteresowania kobiet są bezwartościowe :))) Ale też warto zaznaczyć, że kobieta nie może być zbyt dobra w tym czym się zajmuje i broń Boże żeby przebiła wiedzą czy umiejętnościami partnera - tego janowe ego nie zniesie :)))
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: tak, zrobisz pranie takiemu przez kilka lat to i tak nie usłyszysz "dziękuję" tylko on uzna to za twój obowiązek, że mu się należy, a jeszcze awanturę zrobi, jak się okaże, że chciał właśnie założyć te spodnie, które właśnie wiszą mokre wyprane, bo wrzucił je do kosza na pranie, i liczył, że się domyślisz, że jednak nie są do prania tylko "tak się z rozmachu pomylił" i doda że
  • Odpowiedz
@trx87: faceci nie będą tego od ciebie oczekiwać, gdyż nie jesteś kobietą, przy innych facetach faceci są zawsze uśmiechnięci, żartują sobie, są szczęśliwi, mają fajne pomysły na rozrywkę, bawią się przy piwku czy opowiadają o dawnych czasach i fajnych wspomnieniach. A przy różowych? Wydają rozkazy, co ma zrobić, jak ma zrobić, a jak zrobi nie tak jak on uważa za "prawidłowo" to będzie foch, kłótnia, obrażanie albo karanie kobiety milczeniem.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus:

@WyzwolonaPodrozniczka: tak, zrobisz pranie takiemu przez kilka lat to i tak nie usłyszysz "dziękuję" tylko on uzna to za twój obowiązek, że mu się należy

No ja to wiem. Dlatego wolę prać tylko sobie :)))

Ale jak raz na 5 lat musi ci coś łaskawie naprawić w samochodzie, to robi z siebie bohatera narodowego i męczennika i oczekuje pieśni pochwalnych, mimo iż też jest to jego obowiązek.
  • Odpowiedz
nie przekładaj cech facetów jakich wybierasz na wszystkich innych


@kosmita:

Wy przypisujecie cechy jakiejś grupy kobiet na wszystkie kobiety, bo jedna was zdradziła to już następna nie może liczyć na ślub z wami, czy że my wszystkie mamy przeprosić i nie wiadomo co odwalać, bo jakiś procent Polek leci na mokebe.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: brzmi jak odpowiedzi jakiegoś janusza po 50, skąd wy bierzecie tych facetów? XD

jak to byłaś u koleżanki? To dlatego na obiad zamiast dwóch dań i ciasta, jest tylko jakaś prosta zupa!

no kisne XDD
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: a potem jak takiemu powiesz że czujesz się wykorzystywana i to niesprawiedliwe, to najpierw mu wyskoczy error, że przecież jak to, jeśli jemu taki układ pasuje to tobie też powinien (w końcu faceci uważają, że kobiety będą chciały i lubiły to, co oni uznają za słuszne, decydując za nie w każdej materii by znowu psioczyć, że są bierne) a potem strzeli focha i powie, że w takim razie to
  • Odpowiedz
A przy różowych? Wydają rozkazy, co ma zrobić, jak ma zrobić, a jak zrobi nie tak jak on uważa za "prawidłowo" to będzie foch, kłótnia, obrażanie albo karanie kobiety milczeniem.


@AlienFromWenus: No to jak już mówiłem, w fajnym towarzystwie się obracasz. Ja tam się dobrze bawię i z różową, i z kumplem, i jak coś parami robimy. Polecam rozważniej dobierać środowisko, będzie Ci się lepiej żyło.

W ogóle beka z was, tak narzekacie na to, że kobiety stosują jako karę milczenie albo każą się wam domyślać, a sami robicie to samo, nie raz doświadczyłam tego ze strony facetów
  • Odpowiedz