Wpis z mikrobloga

Faceci nie wiedzą czego chcą i sami sobie zaprzeczają.

Mówią: "chcę partnerki, która idzie ze mną przez życie, stanowimy dla siebie wsparcie"
Rzeczywistość: "ale to do twoich obowiązków należy dbanie o dom, pamiętanie o różnych rzeczach i datach, gotowanie i pranie, jestem tradycjonalistą"

Mówią: "prawdziwa kobieta jest uległa wobec swojego faceta i daje mu się prowadzić"
Rzeczywistość: "nie możesz wykrzesać z siebie większej inicjatywy? Ciągle to ja coś inicjuje a ty jesteś bierna"

Mówią: "inicjuj więcej"
Rzeczywistość: "nie podoba mi się twoja opcja, i tak zrobię po swojemu a w ogóle twój pomysł na wakacje jest kijowy i nudny"

Mówią: "bądź bardziej asertywna"
Rzeczywistość: "jak to nie podoba ci się mój pomysł? I tak zrobię po swojemu! Nie podoba ci się moje zachowanie? W takim razie będzie jeszcze gorsze!" (Foch za stawianie granic).

Mówią: "możesz mi zaufać i powiedzieć, co ci dolega, że ci tak smutno"
Rzeczywistość: "takie jest życie a ty robisz z siebie peezde"

Mówią: "dbaj o znajomości, wyjdź do koleżanki"
Rzeczywistość: "jak to byłaś u koleżanki? To dlatego na obiad zamiast dwóch dań i ciasta, jest tylko jakaś prosta zupa!"

Mówią: "jesteśmy parą, ty jesteś przedłużeniem moich rąk a ja twoich, czego ja nie zrobię, ty mi pomożesz, i odwrotnie"
Rzeczywistość: "jak to mam obrać ci ziemniaki do obiadu, a co sama nie potrafisz robić tak prostej rzeczy?"

Niebiescy, czemu jesteście tacy zebani?

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #p0lka #zwiazki #seks
  • 73
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Mówią: "dbaj o znajomości, wyjdź do koleżanki"
Rzeczywistość: "jak to byłaś u koleżanki? To dlatego na obiad zamiast dwóch dań i ciasta, jest tylko jakaś prosta zupa!"

XD
  • Odpowiedz
To brzmi jak pogarda i brak szacunku z Twojej strony. Ale oczywiście w twoim mniemaniu on był zły, Ty anioł za pewne


@KonTrojanski6-10-21:

Bo przez takie zachowanie straciłam do niego szacunek a jak jeszcze tu zaczęłam czytać jak "manleci" się odnoszą do kobiet, związków, jacy są chamscy i toksyczni to zaczęłam tego szacunku mieć jeszcze
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: usadzić faceta jak robi ci awantury? Dzwonisz po patrol policji i jak wiesz co powiedzieć to koleś ma z miejsca zakaz zbliżania i/lub nakaz eksmisji, nawet jak to jego mieszkanie. Bez sądu, instant.
  • Odpowiedz