Wpis z mikrobloga

To jest ta potężna siła k0nfiarze, która ma rozsadzić unię od środka z 6 eurodeputowanymi, którzy jeszcze podzielili się na pół? XDDDDD

O ile z Pani Bambaryłki i Pana Buczka można sobie niewinnie pożartować. O tyle dla pozostałej trójki, która wchodzi w koalicję z AfD, która jest izolowana nie tylko przez całą niemiecką scenę polityczną, ale nawet Le Pen nie chce mieć z nimi nic wspólnego. Mam specjalną dedykacją na obrazku w komentarzu.

#bekazkonfederacji #bekazprawakow #neuropa #polityka #konfederacja #4konserwy
Lambo994 - To jest ta potężna siła k0nfiarze, która ma rozsadzić unię od środka z 6 e...

źródło: image

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
@Lambo994: Tak umiera lewactwo xD to kiedy płacimy reparacje dla Niemiec za II wojnę? Braun zawsze szczekał po rusku, teraz szczęka po niemiecku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 79
@Basiura89 Tak u ciebie w domu wołają na obiad? No spoko. Nie dziwi mnie tak wyrafinowana forma komunikacji u prostych ludzi po kilku klasach podstawówki ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)

Nie dziwi mnie też, że właśnie ludzie na takim poziomie uwierzyli, że 6 podzielonych deputowanych na 705 miejsc w europalamencie cokolwiek zmieni w UE xD
  • Odpowiedz
  • 19
@Jariii: Niemcy to wróg nr 2 prawdziwych patriotów. Zaraz po Ukraińcach, którzy odbierają naszej elicie intelektualnej pracę na magazynie albo przy łopacie. Chyba, że mówimy o niemieckich faszystach kwestionujących granicę na Odrze i Nysie, którzy głoszą, że Niemcy mogą być dumne z osiągnięć swoich żołnierzy w dwóch wojnach światowych. Wtedy już Niemcy nie mają statusu wroga nr 2, tylko sojusznika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
To jest ta potężna siła k0nfiarze, która ma rozsadzić unię od środka z 6 eurodeputowanymi, którzy jeszcze podzielili się na pół? XDDDDD

@Lambo994: To splunięcie powinno być na ciebie, bo to między innymi ty przekonywałeś, że Konfederacja to POTĘŻNA SIŁA i za wszelką cenę nie można ich wpuścić do unijnego parlamentu, bo sprzedadzą Polskę, a teraz wychodzi na to, że kłamałeś.
  • Odpowiedz
  • 12
To splunięcie powinno być na ciebie, bo to między innymi ty przekonywałeś, że Konfederacja to POTĘŻNA SIŁA


@ibilon: W sianiu dezinformacji oraz powielaniu rosyjskiej propagandy owszem. Najpotężniejsza w Polsce. Natomiast nigdy nie twierdziłem, że oni realnie będą mogli cokolwiek zmienić w UE oraz uzyskają jakąkolwiek władzę. Są potężni w rozsiewaniu fake newsów, nienawiści do Ukraińców oraz ocieplaniu wizerunku Rosji, ale na tym kończy się ich "potężna" moc.

Taką moc posiada
  • Odpowiedz
@Lambo994: ale wybrali .... jedni "raka" drudzy "cholerę" xDDDD.
Orbana to jeszcze rozumiem, Konfa kocha Rosje i więc Orban jest logicznym wyborem, ale AfD której przedstawicieli mieli takie kontrowersyjne wypowiedzi na temat polski to już kompletnie dla mnie nie zrozumiałe. itp....
  • Odpowiedz
  • 12
Konfa kocha Rosje i więc Orban jest logicznym wyborem, ale AfD


@zbigniew23: AfD również kocha Rosję, jest przeciwko UE, NATO i Ukrainie, więc chyba masz odpowiedź. Reszta ich poglądów jest bez znaczenia. Najważniejsze punkty zostały wypełnione w 100 % ;) ;)
  • Odpowiedz